Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmomban terhes...

Visszatérő álmomban terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában visszatérő álmom hogy terhes vagyok.Álmomban nagyon szeretem a picit, és várom hogy megszülessen.Volt már olyan álmom mikor megszületett, olyan is amikor nem. Az apáról sosem esik szó.Mivel 19 vagyok, egy terhesség elrontaná a jövőmet, ez mindig eszembe jut az álmomban is egy pillanatra de aztán nem törődöm vele, mert nagyon szeretem a babát. Valaki aki ért hozzá nincs ötlete miért álmodom ezt?
2011. okt. 18. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2011. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
A kis szűrkék veled hordatják ki a génmanipulált udódaikat vagy pedig 404 idegenjei belédpetéztek, az amelyiknek van az a jele amitől félnek a többi ufósok és a hátára tetválta.
2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az ezotériás részlegre csak őrültek járnak? :D
2011. okt. 18. 18:35
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nem terhes én nekem is vissza térő álmom és még csak 16 vagyok és szűz.

Szerintem változást jelenthet, mert egy baba mindig valami újat és boldogat hoz. Persze ez csak az én véleményem nem vagyok szakértő :D

2011. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az álmodban farka is van a gyereknek ? Mert ha igen, akkor Reptoid és akkor te is az vagy ! http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2295..
2011. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonok is közrejátszhatnak. Nálam mindig olyankor vannak ilyen álmok, ha épp peteérésem van, vagy előtte vagyok pár nappal, ezt már megfigyeltem:D Ilyenkor amúgy is fogékonyabbak a nők a gyerekekre, ilyenkor "jobban szeretjük" a kisbabákat is, akár tudat alatt is, és mivel az álomnak nincs jósló képessége, csupán a "háttér információkat" -hogy így mondjam- dolgozza fel, ezért álmodunk ilyeneket. Pl. az álommal dolgozzuk fel a mindennapi eseményeket, emiatt nem sokallunk be, nem zavarodunk meg. Régebben olvastam egy kutatásról, ahol azt vizsgálták, hogy aki kevesebbet álmodik, vagy szinte egyáltalán nem álmodik, köztük nagyon sok a depressziós, pánikbeteg, ideggyenge ember.
2011. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én rettegtem egy esetleges terhességtől, nagyon sokszor álmodtam, hogy terhes vagyok. Álmodtam a szülésről is, meg arról, hogy látom magamban amint "úszkál"... Láttam nagyobb korában is, fiúnak álmodtam...

Nem akarlak megijeszteni, de én az is voltam... Megtartottam a picit, bár nekem is így "elromlott" a jövőm, hisz csak 19 voltam, 20 évesen szültem. De nem bánom, szeretem nagyon a leányomat(!), az egyetem amúgyis megvár, majd folytatom 2 év múlva...

Légy óvatos, fő az elővigyázatosság. Minél jobban rettegsz tőle, annál inkább utolér...

2011. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

csak most látom az utolsó válaszát.. gratulálok a babádhoz :)

én persze nem voltam terhes, inkább a sok változást jelenthette amin keresztülmentem, ahogy ezt fentebb valaki már írta

2012. máj. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!