Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A volt barátommal álmodtam,...

A volt barátommal álmodtam, akivel hónapok óta nem beszéltem és most írt ez összefügg?

Figyelt kérdés
Lefekvés előtt igaz gondoltam is rá, már nem tudom mi kapcsán, de eszembe jutott. majdnem 2 éve jártunk nagyon kevés ideig, de én azalatt is beleszerettem és ő is belém és nekem még azóta is tetszik. azt álmodtam, hogy rendeztem egy bulit barátokkal, barátnőkkel és ott volt egy közös ismerősünk is és a buli végén reggel amikor mentek el a többiek a volt barátom ott állt az ajtóban mert eljött ezért az ismerősért én pedig nagyon megörültem neki. bejött és annyit mondott, hogy majd felhív én pedig mondtam neki, hogy majd inkább én (mert barátom volt még akkor, de ma szakítottunk lényegtelen:)). Erre ahogy felkeltem bekapcsoltam a gépet és egy közösségi oldalon írt nekem kommentárt én erre visszaírtam és így egy rövid beszélgetést folytattunk aminek én nagyon örültem pedig hónapok óta egy szót nem váltottunk és nem is találkoztunk. ez összefügghet az álmommal? és akkor miért azt álmodtam, hogy majd felhív?
2011. jan. 7. 05:17
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és a napokban már máskor is álmodtam vele valamit, de arra nem emlékszek már, hogy mivolt
2011. jan. 7. 05:22
 2/4 anonim ***** válasza:
össze fogtok jönni!
2011. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ezt miből gondolod?
2011. jan. 7. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem összefügg. Nekem pl. a megérzéseim szoktak előre jelezni. nem álmomban ugyan. De pl. el kellett mennem valahova, ami kb. fél óra séta. Tudtam, hogy a volt barátnőmmel össze fogok futni, és össze is futottam, pedig reális esély nem volt rá.

Szimpla előrejelzés ez is. Nem jelentett semmi komolyat... (és nem vetíti előre, hogy megint járnotok kellene)

2011. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!