Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban volt egy kristálymedá...

Álmomban volt egy kristálymedál a nyakláncomon. Hogy tudnám megtudni, milyen volt az, ha már egyre kevesebbre emlékszek? Mindenképpen akarom képről látni, ha létezik.

Figyelt kérdés

Neten néztem kristályokról képet, és a leghasonlóbb olyan volt,mint a kvarckristály egy kiálló csúcsa, amit még nem formáznak meg. Hasonló volt ahhoz, ami az Atlantisz mesében volt az embereken. Olyan fehéres-világoskék volt. Neten néztem már egy csomó eladó medált, de még nem találtam meg. Hogyan tudnám valahogy megnézni hogy létezik-e ilyen hosszúkás, csúcsban végződő medál? Nagyon érdekel.



Csak értelmes válaszokat kérek. Tudom hogy a kérdés furcsa, de már több mint egy hete álmodtam, és folyton rá gondolok.


2011. jan. 8. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Opál volt, az ilyen színezetű!
2011. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kristály opálnak hívják!
2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked most erre van szükséged. Depresszió, gyomorproblémákra, és több féle betegségre hatásos.Keress rá, mire jó az opál, kristály opál.Mindhárom válaszoló én voltam.
2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon!!! Azt hiszem, ez volt az! Megtaláltam a helyes színárnyalatot, azt az égszínkéket, de sajnos nem olyan hegyesre csiszolva! :( :) De a szín stimmel. Egyszerűen állandóan erre a kőre gondolok, folyton lerajzolom, visszaképzelem a nyakamba...

Azt nem tudod véletlenül, hogy lenne valami köze a holdhoz? Lehet hogy nincs összefüggésben vele, de az álmomban éjjel volt, és ahogy ránéztem a holdra, a medál világítani kezdett. Gyönyörű volt.

2011. jan. 8. 15:35
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]



Ilyen színű volt, csak hegyes, hosszúkás.

2011. jan. 8. 15:37
 6/7 AĐA válasza:
ami a linken van,holdkő.igy keress rá.nekem is van,csak nem medál,hanem ott ül a polcon :) sok sikert!
2011. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AĐA válasza:
2011. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!