Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban 3an voltunk és...

Álmomban 3an voltunk és mindannnyiunkat megmart egy nagy sárga kígyó, kivéve az egyikünket mert kiabáltuk, hogy ő szoptat (és tényleg most született kisfia) és őt ezért ne bántsa. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Engem kétszer is megmart, egyszer a hátamon egyszer a mellem alatt. Mit jelenthet?Olvastam, hogy azt is jelentheti, hogy megcsal a párom vagy elhagy. De azt is olvastam, hogy gazdagságot jelent kígyót látni és ha meg is mar akkor az nagy gazdagságot jelent. most akkor melyik?
2011. jan. 9. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az álmaink a saját szinoníma rendszerünk szerint működnek, nem más emberek elgondolásai szerint, vagy álmoskönyvek alapján.

Lehet hogy vannak közös szálak, de szerintem abból indulj ki, hogy neked mit jelent egy kigyó. Ha félsz tőle akkor inkább valamilyen "veszély fenyeget" ... vagyis inkább te tartasz egy veszélytől.. mivel sárga ezért logikus lehet a féltékenység, vagy az is hogy irigy vagy valakire. De ez nem jóslat, hogy meg fog csalni a párod, csak a lelked üzen neked, hogy talán legbelül sok benned a féltékenység és az irigység és ez vissza fog ütni rád.


De az is lehet hogy a kigyó egy másik embert testesít meg aki irigy rád és gonoszkodik veled és érzed ezt legbelül és félsz tőle, hogy árthat neked...

Az, hogy 3an voltatok nem tudom mit jelenthet... lehet a másik is hasonló gonddal küzd mint te... az anyuka meg most a babával van elfoglalva, nincs ideje féltékenykedni.

2011. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát megnéztem álmoskönyvben,de nem garantálom,hogy ez igaz is: kígyó,amely marásra készülne: lázas betegséget mutat,kígyómarás: őrizkedj ellenségeidtől
2011. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem ébredtél fel az első marásnál.
2011. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért érdekes? Az mit jelent?
2011. jan. 9. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!