Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nálatok sokszor előfordul?...

Ez nálatok sokszor előfordul? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Lehet hülyeségnek hangzik, de én sokszor álmodom ufókkal. Nem rendes két lábon járó lényekkel, hanem csak az, hogy egyik pillanatban még a lakásban vagyok. Aztán "kiteleportálok" az udvarra. És aztán felnézek az égre és látom, hogy a fejem fölött amikor nézek fel az égre. Sok űrhajót látok elmenni és leszállni a környékem szegletében. Megjegyzem én nem vagyok ez a "Üdvözlet E.T és a többiek csoport tagja és fanja..." Meg nem is nagyon szoktam nézni sci-fiket meg nem olvasok ilyen témákkal kapcsolatos könyveket sem. Csak van/volt pár álmom ahol ezt tapasztalom/tam már lassan 1 éve. A legutolsó álmom ami tegnap volt olyan volt, hogy megint benn vagyok a lakásba és oszt rá pár pillanatra megint kin találom magam. Az ég tiszta szürke felhős volt és kissé viharos. Nem esett az eső sem csak párszor villámlott. És láttam pár olyan fekete alakzatot amik full hangtalanul repültek és elég nagyok voltak. Olyan 5 db nagy ilyen űrhajók voltak és egy csomó kicsi is. Aztán már onnantól nem emlékszem mi történt, mert felébredtem...Szerintetek?
2011. jan. 17. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdést komolyan kérdezem és nem kérek "Menj a diliházba" stílusú hsz-eket...Csak már néha engem is kiráz a hideg, hogy ezeket álmodom. :(
2011. jan. 17. 18:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Utálok róluk álmodni! Többször is előfordult már, álmomban is szimplán csak félek tőlük, de még egyszer sem jöttek be hozzám és nem vittek el, csak a fránya tudat alattim játszik velem. Nem is tudnám megmondani hogy néztek ki.
2011. jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez lassan olyan, hogy 1 éve álmodom ilyen típusú ufokkal...És idáig szerencsére csak 3 alkalommal volt ez nálam... :( Kissé paráztatós amikor felébredek... :S
2011. jan. 18. 03:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem csak álmodod nem? :)
2011. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le kéne kattannod az X-aktákról, hidd el, jobb lesz!
2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már említettem már neked zisztelt 3-ik, de látom nem olvastad...Engem nem foglakoztatnak az X-akták meg az ilyen szarok...
2011. jan. 20. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:
2-iknak: De csak álmodom ezeket...Csak nem olyan gyakran szerencsére..
2011. jan. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!