Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmoknak van valami jelentő...

Az álmoknak van valami jelentőségük?

Figyelt kérdés
Esetleg megtörténhet velem a valós életben is az, amit álmodtam?
2011. jan. 21. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az álomban a tudatalatti üzen, amit egyáltalán nem olyan nehéz dekódolni. Arról álmodunk, ami éber létünkben foglalkoztat minket. Értelmezni kell, nem népi baromságokat olvasni róla. Igen, van olyan, hogy megtörténik, amit álmodik az ember. Szerintem egyfajta de ja vue. Viszont mivel bővebbet nem írtál, azért ha azt álmodtad, meg fogsz halni vagy ilyesmi, ne xarj be, valamit előre megálmodni egy eshetőség, nem pedig kötelezően bekövetkező dolog.
2011. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl sok. Mondjuk segítenek megérteni a benned zajló dolgokat, legyenek azok tudat alattiak vagy tudatosak.
2011. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
az emberek kb 70%-a álmodik olyat ami a jövőben megtörténik. és általában deja vu érzésük van közben. de sajnos az ébredéstől számított 10 percben kb az egészet elfelejted amit álmodtál..
2011. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bretso ***** válasza:
Az álmok általában zavaros katyvaszok, amiket az agyunk rak össze, de lehet az álmoknak olyan jelentésük, ami a belső lelkivilágodról ad képet. Másodszorra, nem, nem történhet meg, persze ha azt álmodod, hogy felkelsz és megmosod a fogad az igen, de az álmok nem jeleznek előre semmit, nem jövendőmondók.
2011. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyszerübben tudom. Amikor állmodunk akkor az agyunk ide oda pakolja az "adatokat" elemzi azokat. Mivelhogy elfelejtük egykető az álmokat, arra utal hogy az agyunk nemszeretné "velünk" ezt megjegyeztetni, tehát az ő müveleteihez szükségesek.

Amugy az a dejavü érzés annyira állatságos, imádom mikor beugrik valami, aztán meg csak nézek ki magamból hogy : öreg +b épp ezt álmodtam, ez nemlehet D:D:: d

2011. jan. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen van jelentöségük


az álmok az ember ÉN jének eltitkolt tükörképei


tehát ha álmodba nyersz a lotton


az az életbe a ........életbe nemfog teljesülni



ha álmodba a munkahelyen elkésel és kirugnak


az életbe elöléptetnek

2011. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ildi1986 válasza:

Nem értek egyet veled Bretso.

Igenis megtörténhetnek. Én már nagyon sokszor álmodtam a jövőről, és be is következett.

Azt gondolom vannak olyan emberek akik az ilyesmire érzékenyebbek mint a többiek.

És vegyük figyelembe hogy az ember az agyának csak egy kicsi részét használja, mi lenne ha 100%ot használnánk?

Szerintem a telepátia, jövőlátás, stb képessége meg van bennünk, csak még nem tudjuk használni.

2011. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ildi1986 válasza:
Egyébként az is tény h sokszor, az álmok jellemünk, félelmeink, vágyaink tükre. Tudatalattink egy megnyilvánulása. Tehát nyilván van jelentésük :)
2011. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!