Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van az álmoknak,...

Szerintetek van az álmoknak, konkrétan ennek az álomnak jelentése, jelentősége?

Figyelt kérdés

Szörnyű rémálmom volt az éjjel, ami teljesen rányomta a bélyegét a napomra. Annyira szomorú és feszült vagyok. Azt álmodtam, hogy a kicsikém átesett az erkély korláton, és a mélybe a betonra zuhant. A többit nem részletezem. Borzasztó volt, és olyan valóságos, és olyan sokáig tartott. Amikor felébredtem zokogásban törtem ki, és órákig nem tudtam visszaaludni. Hiába gondoltam más dolgokra csak az álomképek jártak a fejemben.

Ti is álmodtatok már hasonlót?

Esetleg jel, hogy jobban figyeljek rá? Az erkély korláton nehezen tudna átmászni, mert az még egy felnőttnek is problémás, azonban egy hónapja indult el, most már bátor és szaladgál, és sajna minden igyekezetem, figyelmem ellenére történnek balesetek.


2011. máj. 4. 08:42
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nincs jelentősége olyan értelemben, hogy ne hidd azt, hogy azért, mert ezt álmodtad, meg is fog történni.

Nekem egyszer volt kisfiam születése után nem sokkal egy rémálmom, konkrétan az, hogy egy ismerős házaspár eljöttek a gyerekért, és elvitték, mert hogy én csak megszültem, de nem az enyém a gyerek, hanem az övék. És annyira élethű volt minden... próbáltam nekik mondani, hogy milyen a napirendünk, mit hogyan csináljanak, de csak mentek el, le se xarták, hogy mit mondok, én meg csak zokogtam, zokogtam, és arra keltem fel, hogy nagyon sírok. Borzasztó volt, és nagyon bennem maradt, pedig kisfiam már másfél éves elmúlt.

Ne agyalj ezen. Nem fog megtörténni!

2011. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ne gondolj ilyesmire, mert biztosan nem történik meg. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy mint ahogy írtad, gyermeked mostanában indult el, és félted nagyon, mivel kevésbé tudod már kontrollálni a mozgását. Úgy gondolom, a saját félelmed eredménye az álom.
2011. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem nézted véletlenül a híradót múlt héten? Az volt hogy a 1,5 éves kisgyerek kizuhant a 9. emeletről és meg is halt szegény. Ha nézted akkor lehet ez hagyott benned ilyen mély nyomot. Engem is megrázott a dolog.


Egyébként nekem is volt már rémálmom. Konkrétan van egy hófehér hörcsögünk és én félek tőle mert harapós. Nos azt álmodtam, hogy a kislányomat letettem a földre, mert már ugye forog össze-vissza. Kimentem a szobából és csak azt hallottam hogy nagyon sír a babám. Mire bementem, összeharapdálta a kislányom arcát és ömlött a vér mindenhonnan. Én meg megfojtottam a hörcsögöt és kidobtam az ablakon. Szörnyű álom volt. Nekem nem csak azt a napomat tette tönkre hanem az egész hetemet.

Egyébként a hörcsög is a másik szobában van, de azóta mindig leellenőrzöm hogy a helyén van-e. Szerintem tudat alatti félelemről van szó. Nem hiszem hogy bármi jelentősége lenne.

2011. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az álmok csak az agy éjjeli pihenése/regenerelálódása során létrejött képek. Ezek a képek általában a nap közben tapasztalt, hallott, érzett, látott dolgokból állhatnak össze. Valószínűleg láttad az említett híradót, ahol ez a sajnálatos dolog történt, vagy hallottad hogy valaki ilyesmiről beszél valakivel.(esetleg csak fél füllel és oda sem figyeltél, de az agyadban megragadt)
2011. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!