Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valóra válhat vagy csak...

Valóra válhat vagy csak görcsösen akarom?

Figyelt kérdés
férjem jár vizsgázni de egy párszor el vágták és én nagyon szeretném ha lenne már jogsija az éjszaka azt álmodtam hogy nem sikerült ismét de álmomban fel ébredtem és azt mondta hogy de sikerült csak álmomban láttam azt hogy nem sikerült szerintetek most összejön neki?
2011. jan. 27. 09:10
 1/3 anonim válasza:
dobjatok egy 20ast, vagy 10-est a vizsgabiztosnak, az működik az ilyen rémálmokra is.
2011. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyrészt, amihez görcsösen ragaszkodsz azt soha nem fogod megkapni. Másrészt, te valójában félsz attól, hogy a férjed nem tudja letenni a jogsit. Harmadrészt lehet, hogy a férjed nem is akarja igazán azt a jogsit, csak a kedvedre akar tenni, mert látja, hogy mennyire szeretnéd.

Szerintem egyelőre felejtsétek el a jogsit. Főleg te verd ki a fejedből. Hidd el, ha nem foglalkozol a dologgal, a férjeden sem lesz nyomás, és lehet hogy pár hónap múlva egyszer csak beállít egy jogsival. Meglesz az a jogsi, csak máshogy kell hozzáállni. Lazábban.

2011. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bretso ***** válasza:
Rohadtul nincs neki köze az álmaidhoz. Maximum látja rajtad, hogy milyen feszült vagy ettől szarabbul érzi magát és nagyobb lesz rajta a stressz. Szóval ahelyett, hogy ilyen baromságokon gondolkozol támogasd a férjedet.
2011. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!