Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi a valószínűsége annak,...

Mennyi a valószínűsége annak, hogy az álmaim valóra válnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semennyi...

Max ha nagyon nagy pekkhed van, és pont az történik, persze csak ha valami élethűt álmodsz, nem természetfelettit...

2011. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bretso ***** válasza:

Ha azt álmodtad, hogy felkelsz, eszel, futsz, stb. azok megtörténhetnek (bár nem előre álmodtad meg).


Egyébként 0%.

2011. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
velem tortent olyan hogy megalmodtam mi fog tortenni masnap
2011. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, csak azért hiszi azt sok ember, hogy pl.: ha kígyórl álmodunk az a halált jelenti, ha halról akkor betegséget, meg van iylen könyv is, hogy mit álmodunk, mit jelent, EZ MIND HÜLYESÉG, csak van olyan ember, aki hobbiból irogatja ezeket...

Ilyenekre nem kell hallgatni. Ha álmodsz valamit, azt csak úgy tejjesen véletlenül álmodod, ami történik!

2011. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

És az ilyeneknek, akik azt mondják, hogy megálmotta mi történik a kövi. nap, pl. mind most itt valaki, ANNAK SE KELL HINNI!

Csak azért mondja, hogy figyeljenek rá...

Szóval nyugi, nem lehet előre megálmodni...

2011. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már megálmodtam dolgokat... Bevillannak képek, és azok a következő napomon valahogy szerepelnek. Pl. egy barátnőmet fellökte a koripályán egy emós gyerek és eltört a keze. Én előző éjjel álmodtam egy ilyen sötét gyereket, kórházat és a koripálya is ott volt... Hátborzongató
2011. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Márpedig ilyen nincs "-.-
2011. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De nekem is volt olyan hogy megálmodtam mi történt másnap..meg elég sok minden megálmodok.Szval van esély rá.

És ez nem hazugság.De úgy látszik itt egyesek jobban tudják ki mond igazat és ki nem-.-" okosak!!

2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

FELADOM, kérdező gondolj amit akarsz...

Vagy higgy azoknak, akik a természetfeletti dolgokban hisznek...

2011. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem természetfeletti dolog:D egyszerűen van olyan aki megálmodja a dolgokat.Én is szoktam sokszor.De ebbe nincs szerintem semmi természetfeletti és különös :D
2011. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!