Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelen ha álmomban sokszor...

Mit jelen ha álmomban sokszor a meghalt nagyszüleim utcájában és házában járok de öket nem látom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet.

Am az álom értelmezéséhez édeskevés csupán a helyszín.

Intenzív érzelmek kötnek oda, sokat jelent neked a hely.

2011. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem írták.


èn az elhunyt nagyanyámmal rengeteget álmodtam, nagyon szerettem öt. az álmokban olyan volt mintha csak elment volna valahova és haza ment volna.


köt valami a házukhoz. álmodban azt gondolod hogy ök élnek vagy azt hogy ök halottak? vagy semmit?

2011. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy valami köt oda mert nagyon szerettem náluk és nagyon szerettem őket.Jó hogy legalább álmomba néha ott lehetek.
2011. jan. 27. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti ,hogy hamarosan megváltoznak a dolgok. Valóságban az utca ,a házak, a nyagyszülők háza is .Talán még a tulajdonosa is. Vannak dolgok amihez ragaszkodik az ember ,a tudatunk . Vannak amik változnak és nem tudjuk befolyásolni sem térben ,sem időben.

Ezzel is egy kicsivel bölcsebb leszel.

2011. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 29. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!