Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha az álmomban...

Mit jelenthet, ha az álmomban egy olyan dologról álmodok, amiről addig nem tudtam hogy létezik [ 100% hogy nem tudtam, nem is olvastam, nem hallottam, semmi ], és igazából is létezik, csak kicsit más a jelentése?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Álmodban a kollektív tudatból könnyebben merít információt a tudatalattid,így bármi olyan dolog a tudomásodra juthat,amit sem könyvben,sem TV-ben nem láthattál és másoktól sem hallhattál róla.
2011. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vaagy csak te nem emlékszel rá, hogy hallottad.

De tulajdonképpen miről is álmodtál?

2011. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első : hát ezt nem hiszem, hogy ha nem hallottam valahol, tudnám...

második : teljesen bisztos vagyok benne, hogy nem láttam, nem hallottam sehol.

amúgy elég hülyeség, de vmi Neptun gyöngyéről (beírtam google-ba tényleg van olyan) és az volt benne, hogy fürödtünk egy óriási kagyló alakú medencébe, aminek teteje is volt ( Neptun gyöngye is elvileg kagylógyöngy. ! ) , aztán ott volt az a srác aki tetszik, és bejött sok ilyen gyöngy, a srác azt mondta, hogy meg akarja fogni, és felugrott, megkapaszkodott a lámpában ( a gyöngyök a medence tetejére szálltak ), mondtam, hogy én is meg akarom fogni, azt mondta vmi átok ül a gyöngyökön ezér ne fogjam meg. utána odaadta nekem a lámpát, mer nem tudott lejönni ( azér adta oda mer az vmit segít lejönni.. ), megfogtam de nem tudtam, hogy a gyöngyök még rajta vannak, letettem a lámpát a földre, utána elkezdett az egész testem bizseregni ( gyöngyök miatt ), utána meg mer letettem, az egész medence körül gyöngyök voltak ( mint valami elektromos mező ), kimentünk vhogy a medencéből, fogtuk mind a kettem a lámpát, alig tudtunk haladni, mer repültünk és vhogy tök nehezen ment.. utána jöttek nekünk segiteni az ismerősök, és mondták, hogy menjünk félre, mi meg vmiért elkezdtük, hogy azt mondjuk, hogy ne legyen ilyen burok körülöttünk (mert körülöttünk is volt), aztán ilyen plasztikszerű gömb lett belőle, aminek ilyen kocsonyás anyaga volt ( nem fogtuk meg, de olyannak tűnt).,

aztán elmentünk vmi boltba, de a többi már nem érdekes.

szval elég hülyeség és semmi értelme nincs, csak kiváncsi vagyok, h mi lehet az oka. tuti nem hallottam még, mer ilyet megjegyeztem vna.. szval az nem lehet..

2011. jan. 28. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.. Az egyik gombafajtával.. Tuti nem láttam és nem hallottam előtte de ott volt az álmomban..
2020. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!