Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jó álmos könyv van?

Milyen jó álmos könyv van?

Figyelt kérdés

Mindig akkora hülyeségeket álmodok, hogy jó lenne egy könyv ami az álomfejtéssel foglalkozik.

Például álmomban egyszer kertiparti volt én meg kértem tőle cigit, és azt mondtam h álmomban már milyen sokat cigiztem, aztán lazán elszívtam egyett utána kértem tőle kölcsön ruhát, nehogy észrevegyék otthon, hogy cigiztem... Ennél persze kicsit zavarosabb volt az álom, de volt benne egy ilyen rész is.


2011. febr. 1. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Harry Potter 5
2011. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a 7 jobb volt... a hp 5 nem volt olyan jó mint a többi
2011. febr. 1. 16:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában a Krúdy Gyula félét szokták árulni,de neten is találsz.Van neten olyan ami sok álomképre több jelentést is ír,vagy összetettebb.A Krúdyé már régi.
2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez is zavaros mert nem írod kitől kértél cigit.
2011. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik baratnomtol kertem cigit. Amugy koszi a valaszokat
2011. febr. 1. 17:40
 6/10 anonim válasza:

Én mostanság hullákkal álmodom meg a halállal.Pl. h élő emberekről köztük rólam is azt hitték h halott vagyok és feldobálltak 1 autóra.Vagy multkor h meghalt az unokatesóm és hirtelen üres lett az életem...Vagy h a halott apám símaszkban próbáll öngyilkos lenni 1 zsinórra felkötve és én megmentem.

Nah ezek mit jelenthetnek?

2011. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy jó úton vagy afelé, hogy felvágásból rászokj a cigire. De otthon a szüleid előtt nem akarod/mered még felvállalni. Mint sokan mások. Pl. nálam is így volt... :D
2011. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem akarok rászokni a cigire...:S
2011. febr. 1. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:

hallgattam egyszer egy előadást az álomfejtésről. a végén kérdéseket lehetett feltenni az előadónak, többen saját álmaik jelentésére kérdeztek rá. a válasz az volt, hogy mindneki csak a saját álmait tudja megfejteni, és az sem mindig sikerül (vagy sokszor évekbe telik).

igazán jó álmoskönyv szerintem nem létezik. írd le az álmaidat, néha olvasd el újra, és apránként rá fogsz jönni, mit jelentenek, mit üzennek neked. Ugyanis csak neked jelentenek valamit, sajátos szimbolikájuk van, amit a te tudatalattid "dolgozott ki".

2011. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!:)

de én azt hallottam egyszer, hogy a zuhanás az azt jelenti h stresszes az életed stb. erre meg lehet hogy sose jöttem volna rá, csak mondta valaki.

2011. febr. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!