Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyenek szoktak lenni a...

Milyenek szoktak lenni a rémálmaid?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rémesek.... :P
2011. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyáron azt álmodtam,hogy meghalt a szerelmem és miközben elmentem előtte(az ágyamon ült :S ) mégis követett a szemével.Igazi halálfélelmet éreztem közben. Mikor felkeltem és ott volt mellettem,hiába tudtam,hogy csak álom volt így is elsírtam magam.Nekem eddig ez volt a legrosszabb álmom.


Mostanában szellemekkel álmodtam.Volt,hogy a szobámban volt egy - el is beszélgettem vele.De volt hogy valakit megszállt vmi és meg akart ölni egy nagy házban, és a fürdőbe zárkóztam be előle :S


De sokszor volt,hogy kihullott a fogam,vagy hogy a buszmegállóban álltam és felvettem a földről egy fekete képeslapot,amin hirtelen megjelent egy sárga macska szempár(mintha épp akkor nézett volna fel) :S Ezt gyerekként álmodtam sokat.


21/L

2011. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én állandóan egy végtelen magasságú szikla mellet zuhantam :S de mindig felébredtem a vége előtt...
2011. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kétféle rémálmom szokott lenni. Persze nem sűrűn. Egyik, mikor meghal családtagom, vagy csak majdnem. Utána egy napig nyomott hangulatom is van.

Na de a másikféle, mikor zombik vannak álmomban, vagy szörnyek és menekülni kell, de volt hogy saját magam voltam elcsúfulva. Ezektől sosem féltem, inkább feldobott, ilyeneket sokszor álmodnék. :)Istenem, szeretem a horrorfilmeket. :)

2011. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én érdekes módon , a rémálmaimat nem rémálomként élem meg... hiába tűnik annak, élvezem azokat is :)
2011. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
borzasztóak. de hülyeségek is egyben...
2011. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyszer én azt álmodtam, hogy a nevelőanyám (akit amúgy utálok) volt az anyám, de én emlékeztem az igazi anyukámra és fel is hívtam telefonon, de nem ismert meg és azt mondta, hogy neki nincs lánya. Utána felébredtem és elmosolyodtam, hogy csak álom volt.
2011. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van egy csaj akivel már alakul a dolog... az álmomban együtt sétáltunk a városban, majd amikor odaértünk egy térhez, ahol ott volt haverom(akit egyébként a valóságban nem is ismer a lány) én köszöntem neki, de barátnőm már egyből rohant oda hozzá és csókolgatta meg minden. amikor ezt megláttam csak futottam, és legalább 10km-en keresztül sprinteltem a városon keresztül, majd hátranéztem és ott volt egy másik haverom (akit mellesleg addig a pillanatig nem is láttam az álmomban) és ránéztem és akkor rájöttem hogy előle menekülök. később befutottam egy tesco mögé, ott utolért és ekkor felébredtem. ne tudjátok meg milyen boldog voltam hogy a csaj valójában nem is jött össze azzal a fiúval... :)
2011. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!