Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzasztó álmaim vannak...

Borzasztó álmaim vannak mostanában. Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vannak minden éjjel olyan álmaim, amikor üldöznek és meg akarnak ölni. Mindig fegyvert használnak és azzal akarnak lelőni. Ma éjjel azt álmodtam, hogy kergetek engem és több embert. Egy pasi meglőtte a karom és az oldalam, de nem éreztem fájdalmat. Ekkor halottnak próbáltam tettetni magam, amit egy ideig el is hitt a férfi, de közben más lányokat ölt meg. Aztán sajnos lebuktam, mert levegőt akartam venni. Ekkor a fejemhez tartotta a pisztolyt és lőtt. Ebben a pillanatban ébredtem fel.

Soha nem álmodom meg a saját halálomat. Vagy időben felébredek, vagy megmenekülök, de az folyamatosan jelen van, hogy üldöznek és bántani akarnak.

A való életben ilyen nem történt meg velem soha sem, így nem a korábbi emlékek visszaköszönése áll a háttérben. Nagyon szépen kérlek titeket, hogy segítsetek megfejteni!


2011. febr. 20. 10:50
 1/6 anonim válasza:
nem stresszelsz túl sokat mostanában? esetleg sokat dolgozol, nyomaszt a suli, vagy a határidők... akkor szoktak ilyen üldözőseket álmodni az emberek.
2011. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat ettél vacsorára, éjjel is dolgozik a szervezeted, ahelyett, hogy pihenhetne.
2011. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó,de 1 jó hónapja minden este túl sokat eszem? ...

Nem tudom, alap stressznek vagyok kitéve az iskolában, mostanában semmi extra nem történt.

2011. febr. 20. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor voltak/vannak ilyen álmaim, mikor épp valami gondom van magammal, önmarcangolás, bűntudat, valami ilyesmi. Vagy mondjuk van valami olyasmi az életedben, amit magad mögött kéne hagynod (pl egy tulajdonságod), de nem tudsz tőle megszabadulni.
2011. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kapsz te rendesen levegőt? Nem horkolsz?


Sürgős vizsgálatot javasolok!

Körzeti orvos -> Madarász u. alváslabor!

2011. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az álomban megjelenő személyek, akik nem ismerőseid (tehát a gyilkosod is), Te magad vagy. Valószínűleg az énednek egyik oldalával kerülsz mostanában konfliktusba, vagy lehet lelkiismeret-furdalás, félelem a felelősségtől, elkötelezettségtől, felnőtté válástól. Ne aggódj, mert úgy tűnik, hogy a tudatalattid sikeresen dolgozza fel ezt a stresszt.
2011. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!