Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Üldözéses álmok. Mit jelenthet...

Üldözéses álmok. Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

A legutóbbi ilyen volt:


egy nagy réten voltam pár barátommal, néztük a naplementét, közben dumálgattunk, és megkérdeztem tőlük, hogy mi az, ami olyan fényes az égen, amikor már lement a nap, és szépen leoltottak, hogy az csak egy repülő, és milyen hülye vagyok, hogy én nem tudom, hogy hadgyakorlat van, és a fényes dolgok ejtőernyős katonák. Elkezdtek leesni az emberek, de az utolsó métereken eltűnt róluk az ejtőernyő, és a földön összeestek. Odamentünk megnézni az egyiket, de nem élt, és a következő pillanatban meg eltűnt, csak az egyenruhája maradt ott, és mindenhol ilyen katonák voltak, akik később eltűntek.

Utána jött egy helikopter, abból nem ugráltak ki, de leereszkedett elém egy madzag, majd felhúzták

és ezt jó sokszor, amíg belém nem akadt a végén lévő kis kampó, és fel akartak húzni a gépre, de kitéptem a ruhámból, és menekültem, a gép meg üldözött, és az a kampó folyton beleakadt a kezembe, már tiszta seb voltam, de leszakítottam, és már majdnem hazaértem, de akkor elkezdtek üldözni a katonák is...

és kideült közben, hogy én ezt egy könyvben olvasom, amiben valami doktornő egy fertőzést vizsgál, amit a katonaság véletlenül rászabadított a világra, és most mindenki megőrült tőle... és el akarják fogni őt, hogy megöljék, és mindenki azt hitte rám, hogy az a nő vagyok, és azért akartak megölni


Bemásolva egy üzenetből, amit már egyszer leírtam valakinek.


Mindig arról álmodom, hogy zombik, vagy zombiszerű lények üldöznek, hogy megöljenek. Folyton bántani akarnak engem? Miért? Nagyon félek, amikor felébredek.


14/L


2011. okt. 16. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az életben is ugyanígy menekülsz valami elől. Valamitől nagyon félhetsz. Szembe kell nézned vele bármi is az.
2011. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!