Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mi lehet ez a szürrealis...

Vajon mi lehet ez a szürrealista álom,404-es betéttel?

Figyelt kérdés

Álmomban emberként egy Állatkirályság foglyaként rabságba kerültem. Az ország neve haiti kreol nyelven volt kiírva a határjelző táblára: "Fuck ou, nonm!"

A király elé vittek, aki egy másfél méter magas dajkabéka volt és csonttrónján ülve gyönyörű hangon operaáriákat énekelt, miközben vadul turkált ráncos és iszonyatos bűzt árasztó végbél-rózsájában. Udvari népe állta körül, balról a hadügyminisztere, egy 47 éves kínai lárvás sertés, rózsaszín bikiniben és sárga térdzokniban. Nyálas szájjal elemezte a körkörös védelem fontosságát, miközben hatalmasakat húzott a mellette álló anyja hatalmas, zsíros seggére. Belügyminisztere, egy 130 cm magasságú törpeegér - Tesco gazdaságos harisnyanadrágban - öblös hangján hangosan szidott engem, és mindenféle kémnek, genetikai hulladéknak, országa kivéreztetőjének nevezett, miközben többször orrnyergen ütött egy használt hüvely- irrigátorral. Megbilincselt két, - szuszpenzort viselő - szopós-bárány börtönőr és lerugdosott egy dohos cellába. Egy rozsdás-szájú kacsacsőrű emlős mellé zuhantam, aki iszonyatosan böfögött, miközben a Halotti Beszédet mormolta visszafelé és macedón nyelven. Másik oldalamon egy szőke hajú, bajuszos borz botladozott a járókeretével, aki arról tartott előadást, hogy a borzalom kifejezés a borz+alom szavakból jött létre, még a 13. század derekán. Meglepetésemre egy ember is ült a földön, rabruháján a 404-es számot viselte és UFO-kutatónak mondta magát . Úgy tűnt, mintha valamiféle plejádokkal beszélgetne. 3 óra és 14 perc múlva végre nyílt a börtönajtó, megjelent egy gyönyörű, de gennyes sebhelyekkel borított arcú basedov-kóros idióta egyetemista lány és ráült az arcomra. Az volt benne a csodálatos, hogy a fenekén keresztül púzva csodaszép dallamot préselt ki ülőgumói közül, - ha jól emlékszem Balázs Fecótól a Maradj velem címűt. A pú-dal végeztével öklendezve felállt, megrángatta a bal herémet, majd útnak engedett.


Ha kérhetem, elsősorban az EZO-TV-ből jólismert álomfejtők elemzését várom és köszönöm.


2011. febr. 22. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha kérhetem, elsősorban az EZO-TV-ből jólismert álomfejtők elemzését várom és köszönöm."


Azért fizetni kell, nem is keveset. :D.

2011. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondanék,hogy hűű,meg júúj, meg pfúúj!

Egyszóval,gratulálok!!

2011. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a kérdés egyszerűen hülyeség. És még nagyon gondolkodom, hogy jelentsem-e a moderátorok felé.
2011. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

02-26 15:42

Nyugodtan jelentsd. De azért felhívnám a figyelmedet 2 dologra. (Egyszerűek, talán még te is megérted...)

1. Az álom lehet bármilyen képtelen, ezért bizonyíthatatlan egy kívülálló részéről, hogy igaz, vagy kitaláció.

2. Van olyan agyilag egyszerű szerkezet, aki Petőfi: Anyám tyúkja versénél egy kicsit is bonyolultabb költeménytől már zavarba jön, és riadtan fenyeget, mert összezavarodott. Ez még nem lenne önmagában baj, csak ne fűzzön hozzá megjegyzést. Értve vagyok, vagy csak elolvasva???

2011. ápr. 24. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!