Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomba mért nem tudok...

Az álmomba mért nem tudok gyorsan futni? Ti tudtok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Én se tudtam még soha. És érdekelnének a válaszok :)
2011. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, én sokszor álmodtam, hogy futnom kéne, és olyan, mintha erős szél jönne szembe, és nem tudok haladni. De úgy a szelet nem érzem, csak nem haladok. Egyszer valaki hozzáértő azt mondta, hogy ez azt jelenti, hogy van igazából valami gondom, és abban nem haladok előbbre, falakba ütközök, és ez jön ki az álmomban.
2011. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Miért akarsz futni álmodban? :)
2011. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Én futni tudok álmomban, viszont kiabálni soha, mintha nem jönne ki hang a torkomon:) Engem is érdekelne ez miért van.

21/L

2011. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
mert pl vannak olyan álmaim,ahol versenyen vagyok és kéne futnom de egyszerűen,mint ha vízbe mennék...:Dés idegesítő:DD
2011. márc. 4. 13:55
 6/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon durva érzés én azt szoktam álmodni hogy üldöznek de nem bírok elfutni pedig jár a lábam...
2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudok futni se kiabálni.
2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ilyen általános jelenség ez? Azt hittem csak én vagyok vele így! :)

Én sem tudok futni. Szoktam álmodni, hogy üldöznek, vagy valamiért rohannom kellene, de hiába minden, mintha lassított felvétel lennék. Próbálom nagy léptekkel, próbálom kicsikkel, próbálok belekapaszkodni dolgokba, és húzni magam, de nem megy!!

Viszont álmomban mindig tudtam autót vezetni, pedig valójában fogalmam sincs, hogy hogy kell :)

Kiabálni még nem igazán kellett álmomban, de nemrég félálomban olyat álmodtam, hogy fekszem az ágyon és próbálok megmozdulni, de le vagyok bénulva. Próbálok megszólalni, de a szám sem mozog. A végén már üvölteni próbáltam, hátha akkor megnyikkanok végre, de semmi... Végül felébredtem végre. Akkor már inkább a helyben futás! :)

2011. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez valószínűleg alvásparalízis volt.nekem is volt már...épp egy hete
2011. márc. 4. 14:37
 10/20 anonim ***** válasza:
érdekes. ha valami oylasmit álmodok hogy kergetnek, akkor én se tudok gyorsan futni. egyszerűen belassulok, vagy hirtelen teljesen fáradt leszek. aztán meg felkelek mert elkaptak.
2011. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!