Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hatalmas halálfélelem az...

Hatalmas halálfélelem az álmomba. Mitöl lehet? (szellemes)

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem hogy szellemek is szerepeltek az álmomban,és elég agresszivak voltak.Ablakot,ajtót széttörték,ágyamat jópár méterre eltolták.Dobálták a cuccaim is ide-oda.Ha valaki ott volt nem történt semmi.Csak ha egyedül voltam.Rettegtem hogy megölnek,bömböltem mint egy 5 éves kislány.
2011. júl. 25. 09:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy volt egy kisgyerek is az álmomban,de öt csak akkor láttam ha kináztem a kitört ablakon,vagy aktón,már nem tudom pontosan.A légyeg hogy mindig akkor amikor menekültem volna
2011. júl. 25. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:

nem néztél mostanába horrorfilmet?

amúgy próbálj visszaemlékezni,hogy nézett ki a gyerek,lehet hogy az ismerősödről álmodtál,akiben megízol és tőle akarhattál segitséget kérni mikor a szellemek szétgányolták a cuccaidat

2011. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Loller ***** válasza:
100%

Az álmok nem mindig megmagyarázhatóak, sokszor nem. Csak néhány alkalommal van bármilyen misztikus értelme.

Mikor nézted meg a Kört-t vagy az Átok Horror filmet? A kislány kisgyerek lehet abból.

Lehet csak puszta félelem a szellemektől.

Azt nem mondom hogy látnok vagy, viszont ha nagyon nagy halál félelmet éreztél. Mikor felébredtél még sokáig féltél. Előfordulhat, hogy lehet benne valami... extra :)

2011. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs, mindenki álmodik rosszakat.
2011. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem pusztán egy rémálom...ez könnyen lehet hogy a valóságot is tükrözheti...amire csak 1 fajta magyarázat létezhet..hogy te lehetséges látnoki pályára lettél szánva, és csak azt látod álmodban, ami bekövetkezhet élőben is!
2012. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!