Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ilyenről álmodni?...

Mit jelent ilyenről álmodni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már több napja egy helyes velem egyidős fiúról álmodok akivel szerelmesek vagyunk egymásba járunk is. Jól kijövünk egymással. És persze a fiú nagyon romantikus és nagyon szeret engem ölelgetni magyarul szeretgetni :) Mit jelenthet ez? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. márc. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt jelentheti hogy vágysz a szerelemre, szeretetre.

Érdekes dolog ez, nekem az álmaimban sokszor megjelent egy férfi, mindig csak háttérszereplőként, az arcát sosem láttam, de éreztem hogy fontos nekem.

Mára Ő a férjem, és a gyermekem apja.

2011. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez igazán szép :)
2011. márc. 5. 14:33
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor már ismerted vagy később ismerted meg a férjed?
2011. márc. 5. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nem ismertem akkor, később ugrott be hogy már álmomban láttam őt, egyébként nem vagyok ilyen megrögzült, nem igazán foglalkoztam sosem az ilyen dolgokkal, egyébként lehet hogy majd késöbb érted meg mit jelentett az álmod.
2011. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mégegyszer:)
2011. márc. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!