Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek volt már "tiszta álma",...

Kinek volt már "tiszta álma", amikor rájön hogy álmodik és úgy álmodik tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma. Élménybeszámolókat szeretnék :)
2011. márc. 8. 12:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Semmi extra, ugyanakkor nagyon jó. Tudtam, hogy ha akarom, repülhetek, ott lehetek, ahol akarok, aki nem szimpatikus, arra elég csak azt gondolnom, hogy nem akarom, hogy ott legyen.
2011. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érdekes dolog, velem is többször előfurdult már, hogy álmodtam valamit, aztán egyik pillanatrol a másikra tisztában voltam vele, hogy ez egy álom, amit ha nem is teljes egészében, de irányíthatok...

Ilyenkor én vezérlem, de sokszor ezt az irányítást megzavarja valami nem várt hatás az álmomba. Mondjuk történik valami, amitöl már ismét más irányt vesz a "történet"..

2011. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen már nekem is volt, de én sosem tudtam irányítani vagy lehet, hogy nem is akartam. Legtöbbször csak nagy megkönnyebbülést éreztem (pl. ha éppen menekültem valami elől vagy, ha valami borzalmas dolgot követtem el éppen). Érdekes, hogy egyetlen alkalommal sem jutott eszembe az, hogy kipróbálom a repülést, viszont nagyon kíváncsi lettem (a megkönnyebbülés után :)), és mindent a lehető legjobban meg akartam figyelni.
2011. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni, főleg akkor, ha épp halálközeli dolog van, valamint ilyenkor meg merek olyat csinálni, aminek a való életben halál lenne a vége, pl. leugrani valahonnan.
2011. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A repülés nekem a legtöbb álmomban előfordul. Épp sétálok, vagy futok, aztán ha úgy akarom 1-2 szökkenéssel a levegőben vagyok és lebegek. Egyre feljebb, vagy valamilyen más irányba. (ezt a lebegést viszont sokszor nem tudom kontrollálni).

13:11es voltam.

2011. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Én már álmodtam így szexuális jellegű dolgokról. Feléledtem picit, vagy nem tudom, de próbáltam félálomban arra koncentrálni, hogy jól folytatódjon.
2011. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Velem is volt, de 16-év alatt csak egyszer. Az volt hogy egy uszodában voltam és nagyon megtetszett egy lány, de nem mentem oda hozzá. Valahogy rájöttem hogy ez csak egy álom nyugodtan odamehetnék hozzá, de nemtettem.
2011. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
velem mindig az van, hogy valami nem tetszik, akkor felkeltem magam.
2011. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán fordul elő ilyen,de akkor kihasználom rendesen.Teljesen én irányítom a történetet,csak az a baj,hogy hamar végeszakad :(
2011. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az egyik válaszoló.Általában észreveszek valami "furcsát", amiből tudom, csak álmodok.Így tudom irányítani, de legtöbbször felkeltem magam.(mivel általában ha valami rossz történik vagy félek, akkor jövök rá, hogy csak álom)
2011. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!