Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor azt,...

Miért álmodom sokszor azt, hogy a férjem az egyik barátnőmért hagy el? Kb 5 éve a barátnőm, de elejétől kezdve időnként álmodok erről. Úgy zavar már.

Figyelt kérdés
Amúgy nincs esély arra, hogy összejöjjenek, mert a férjemnek nem az esete. Azonban ő egy olyan lány, hogy aki neki tetszik, azt igyekszik megkapni. Persze csak akkor ha az illető szabad.
2011. márc. 22. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Mert tudat alatt(?)féltékeny vagy,és azért jön elő álmodban.

2011. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eleinte az voltam. Féltékeny voltam rá, mert láttam sokszor hogyan nézett rá, hogyan beszélgetett vele és láttam, hogy bejön neki.. ( mármint a barátnőmnek a férjem ) De ez a legelején volt és akkor a férjem még nem is volt a férjem, csak együtt éltünk. De neki is azóta van párkapcsolata, boldog. És mi is azok vagyunk. Tudom, hogy nem lesz közöttük semmi mert tiszteletben tartja a kapcsolatunkat és soha nem állna közénk. Ez tuti. Szóval már nem vagyok féltékeny. Még tudat alatt sem.
2011. márc. 22. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Hogy tudat alatt sem, azt erősen kétlem.

Ugyanis az ember énjét a tudat és a tudatalatti vágyak harcának kimenetele határozza meg.

2011. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor törődjek bele? Nincs mit tenni, majd egyszer megszűnik?
2011. márc. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!