Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A személyiségemre nem jellemző...

A személyiségemre nem jellemző a magabiztos kiállás, így mikor vizualizálok, alfába még csak csak elhiszem, de mikor bétába vagyok, semmi hitem nincs?

Figyelt kérdés

Hogyan válhatna belőlem magabiztos ember


van egy dolog amitől már nagyon régóta félek (5 éve húzom ,halasztom)


és mikor elképzelem hogy magabiztos vagyok, akkor alfába sikerül, aztán pár mikor felébredek ,és alszok rá egyet, semmi


de inkább konkrét leszek, félek a fogszabályzó lelki gyötrelmeitől, nem is attól ha már rajtam lesz, hanem mikor felteszem, az emberek reakciója nagyon kikészít ,legyen csak egy "jééé.neked van fogszabályzód" ,vagy "na,fogszabályzós lettél", amik nem is sértőek még is a jelenlegi személyiségem azt hordozza magába ,hogy elpirulok, zavarba jövök, a lazacsávók, akikkel amúgy sem vagyok jóba, ezt jól ki is használják ,ha látják rajta hogy zavar és pofán röhögnek


az első nap mikor belépek a suliba szörnyen izgatottá tesz(legszivesebben átpörgetném ezt az időszakot 2 héttel utána már sztem leszarnám) és kb van még ehhez 1-2 hónapom maximum, hogy lehetne felhozni valamit addigra a kiállásomon? magabiztosság?


18f


2011. dec. 6. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem állj le a cuccról
2011. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy módszert; nagyon röhejes, amikor csinálod, de állítólag használ, én is próbálkozom vele. :) A lényege az, hogy minden nap állj a tükör elé, és mondd ki hangosan, amit szeretnél. Pl: egy magabiztos, bátor ember vagyok! Ismételd meg néhányszor, és ezt szigorúan tedd meg minden nap. Nem baj, ha nem hiszed el, mert a tudatalattidba beépül a dolog az ismétléstől, és pár hét után tapasztalni fogod a változást. :)

Egy próbát megér! :) Sok sikert!

2011. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbálom:)
2011. dec. 6. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Válassz akkor éjszakai, vagy átlátszó fogszabályzót, vagy úgy tudom, van belső is, ami a fogak belső oldalához tapad és nem igazán látszik kívülről.Egyébként a legtöbb fogszabályzóst nem cikizik, ahogy a szemüvegeseket sem.Esetleg az idióták, de hát mint tudjuk, a stílus őket minősíti...Csak vagy két évig kell hordani, szóval, nem olyan vészes, és aztán szépek lesznek a fogaid!

Vagy az is egy ötlet, hogy találj ki jó beszólásokat, mikkel te is kínos helyzetbe hozhatod a bunkókat.

Például, valaki azt mondja neked:Jé, neked van fogszabályzód?Erre én azt mondanám:Jé. te meg nem tetted föl a szájkosarad?Persze, csak ha tényleg úgy látod, hogy sértően kérdezi.Tudod, vannak ostoba,emberek, akik nem akarnak megbántani a kérdéssel, csak a tapintatosságról sajnos még nem hallottak.

Az is megoldás lehet, ha büszkén, széles vigyorral mondod, hogy bizony , nekem van!

2011. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nálad valami lelki probléma kivetülése. Normális embernek 18 éves korában ilyesmi nem okoz gondot. Szóval próbálj magadba rendet tenni, vagy vegyél valami természetes antidepresszánst, mulungut, aranygyökeret, kratomot. Gondold végig, hogy mivel is töltöd a napjaidat és mivel szeretnéd valójában.
2011. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a gond hoyg mindenképp lesz fogszabim mer muszáj ,mivel már 5 éve halogatom..


valamit javult azóta, de szerintem pont ez alakította ki bennem a szorongást hogy egyszer majd vár rám..és ez nem enged felnőni érzelmileg..jah meg persze nem merek mosolyogni


én azon vagyok hogy rendbe legyek belül, de mintha vmi visszahúzna:\


mivel szeretném tölteni? szeretek gitározni(naponta órákig simán gyakorlok) , viszont mikor ember közé kell mennem ,és itt van ez a fogdolog,+ pattanások, nagyon rosszul érzem magam

..pedig szeretek társaságba lenni, olyanba amit érdemesnek találok arra hogy velük legyek, DE A MOSOLYGÁST mindig próbálom elkerülni ,ez így olyan hihetetlenül nyomasztó tud lenni..


de tudom mi az én bajom, a megfelelési kényszer:\

2011. dec. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!