Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy napos...

Mit jelent ha egy napos csibével álmodsz aki téged látott meg előszőr és azt hiszi te vagy az anyja? De sajnos meg kell tőle válnod az ő érdekében, mert nincsenek meg a körülményeid (panel lakásban laksz), hogy felnevelj egy tyúkot.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez azt jelenti, hogy sűrgősen tyúkszakértővé kell válnod, és meg kell tanulnod, hogy egy tyúk tartható panelban is.
2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy panelban tudsz kutyát, macskát, hörcsögöt, halat stb. tartani, egy tyúk sem okozhat nagyobb gondot. Vagy pedig a tyúkkal együtt mégy te is, hiszen te vagy az anyja.
2011. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
csirkére vágysz de félsz hogy nincs meg mindened hhoz hogy vegyél neki egy zacskó kukoricát és kiszórd neki a földre -.-
2011. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát b@szki nemtudom ti mit kerestek itt.
2011. ápr. 8. 23:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyílván ha az életben szeretnék egy tyúkot akkor vennék. Ahogyan kiskoromban egyszer nagyon akartam egy kislibát na mind1. Az álmomban nem tarthattam meg ez a lényeg, nem a valóság. Csak kiváncsi voltam.
2011. ápr. 8. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

19,28.

:D: B@szd ki te! Nem tudom sok ember miért képzeli azt, hogy minden hülye álmának van valami ezoterikus jelentése. Talán el kellene mélyednek egy kicsit az ezoteriában, és azután lenne valami fogalmad arról, hogy mely álmának van esetleg valami konkrét jelentése, és melyek erednek abból, hogy este jól bevacsorázott!!

2011. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!