Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit az ha...

Jelenthet valamit az ha álmomban buszon utaztam és nagy tömeg volt rajta?

Figyelt kérdés
A sofőr egy közeli rokonom volt aki amúgy is hivatásos buszsofőr.
2011. ápr. 12. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy buszon fogsz utazni, amelyen nagy tömeg lesz. Lehet, hogy a közeli rokonod lesz a sofőr, aki amúgy is hivatásos buszsofőr, de lehet, hogy nem. Esetleg ez már meg is történt korábban.
2011. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

és melyik részletet érzed túl lehetetlennek?

hogy a buszsofőr rokonod buszt vezet?

vagy hogy tömeg van?

esetleg az hogy buszon utazol?

2011. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sűrün szoktam busszal utazni, azzal a busszal se utaztam már legalább 6 éve amelyiken ő a sofőr. A munkahelyre sem járok azzal. Legtöbbször autóval esetleg biciklivel, ha jobb az idő.
2011. ápr. 12. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,miután a busz egy kollektív közlekedési jármű,biztonságos,az átlagember mércéje által elfogadott,kiszámítható életutat biztosít számodra.A tömeg talán csak annyit jelent,hogy ezzel az életfelfogással messze nem vagy egyedül.
2011. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!