Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normalis az h lassan minden...

Normalis az h lassan minden ejjel azt almodom h elrabolnak vagy megakarnak ölni, vagy eppen mast ölnek meg a kozelemben?

Figyelt kérdés
Pl. volt olyan ejszakam amikor sorozatosan almodtam ien dolgokat,es hetente kb haromszor almodom ilyesmit.Ez mar honapok ota igy folyik.
2011. ápr. 13. 21:46
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Filmek, olvasmányok? Esetleg túl sok híradó?
2011. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem normalis. Biztosan van valami veszelyerzeted napkozben, ami ejjel igy "kijon". Nem erzed magad biztonsagban, munkahely, csalad, parkapcsolat, barmi. Mikor elveteltem, utana hetekig almodtam ilyesmiket. Nyilt egy ajto, belepett rajta egy ember es lelott, " meghaltam" es rogton felebredtem. Veszely, menekules mindegyikben volt.
2011. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan, hogy napokig azt álmodtam hogy betörnek éjszaka, és fel is ébredtem minden éjjel, természetesen mindig azt hittem hogy biztos azért mert valaki van a lakásban.. Aztán elmúlt.
2011. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az
2011. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

teljesen az. Illetve hát stressz helyzet miatt szokott ilyeneket álmodni az ember.

Én például hónap eleje óta 5-ször álmodtam az érettségivel kapcsolatban azt, hogy vagy elkéstem róla, vagy nem tudtam semmit, vagy nem találtam a lapokat, amire írni kéne, vagy nem volt nálam toll, stb.

Stressz egy alattomos dolog.

2011. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!