Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom már negyedszer...

Miért álmodom már negyedszer 2 hét alatt, h megakarnak erőszakolni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 19:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
59%
Mert az agyad tudat alatt ezzel foglalkozik. Az álmoknak semmi jelentősségük nincsen. Éjszaka az agyad csak rendszerezi a napközben látottakat, hallottakat.
2009. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Az álmoknak igenis van jelentésük...!!Próbálj olyan történést keresni az életedben amivel összefügghet ez!Biztos nem véletlen álmodsz ilyeneket,hisz tudat alatt is foglalkoztat!
2009. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
59%
Azértm ert titokban azt akarod, hogy hazafele sétálva az utvcán egy csuklyás sötét alak rángassa le rólad a ruhád, és árasszon el "magjával":D
2009. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
74%
Mert egy perverz dög vagy :D ...
2009. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
50% hoyg egyszer megtörténik. bár lehet a tudatalattid kifejezetten várja az esetet..
2009. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van oka! Talán nem érzed magad biztonságban és ez vetül ki az álmaidban.

Lány lennék iszonyúan félnék sötétben egyedül az utcán.

Szerintem nézz körül a napjaidban és a parásabb helyzeteiden próbálj meg változtatni.

2009. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Talán mert valahol nagyon vágysz arra, hogy egy ismeretlen megdugjon, bárhol nyilvános helyen akár, ami izgatna téged, vagy egyszerűen csak pánik félelmed van, hogy figyelnek, és félsz, hogy megtámadnak.
2009. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

hát nem is rossz dolog az.


de csak ha előre meg van beszélve...:D

2009. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. dec. 20. 19:07
 10/11 anonim válasza:
Én szinte egész februárban ilyesmivel álmodtam, bár szerintem, elég nyilvánvaló okom volt rá. Kerültem már közel hozzá a való életben, és senkinek nem kívánom azt az érzést, amikor tudod, hogy meg fog történni és egyszerűen nem tudsz ésszerű megoldást találni, csupán elfog a pánik. Az egész csak akkor lehet rosszabb, hogyha a legjobb barátodnak hitt srác akar ilyesmit tenni veled...
2010. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!