Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha alvásparaliz...

Mit jelenthet, ha alvásparalizisem volt, de másképp, mint szokott? (lent) Segitenétek?

Figyelt kérdés
Szóval szokott lenni,de olyankor mást látok,viszont most magamat láttam kivülről,amint én gonosz vagyok és magamnak akarok ártani. Körülbelül olyan volt,mint mikor a filmekben szellemmel küzd az ember. Lehet furcsán hangzik,de aki ért ehhez segitsen,mert alapból ijesztő az alvásparalizis,de igy,hogy magamat láttam,méginkább az volt.
2011. ápr. 19. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem alvasparalizis.
2011. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak álmodtál. az igazi alvásparalízis közben nem lépsz ki testedből hanem ébren vagy, kinyitod a szemed de nem tudsz mozogni hanem csak fekszel. ilyenkor szoktak ufó elrablásokat hallucinálni az emberek.
2011. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,mi az,szokott lenni. Nem birtam felébredni,nagyon ijesztő volt,nem birtam megmozdulni sem...de ha mondjuk csak egy álom is volt,mit jelenthet,ha kivülről látom magam és eltorzult arccal kiabálnék,mert saját magamat akarom megfojtani pl. ?
2011. ápr. 19. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet azt jelenti bajod van magaddal és néha legszívesebben megfojtanád magadat. Tudod mint amikor valakire berágsz és legszívesebben megfojtanád.
2011. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De igen ez alvásparalízis:)) Aki meg nem élt még át ilyet az meg ne okoskodjon szerintem:) És neten is utána lehet olvasni annak aki nem hiszi el.
2011. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!