Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretném ha segitenétek...

Szeretném ha segitenétek abban, hogy miért nem tudom megidéztetni a szerelmem szellemét? Kérem, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik hisznek ebben!

Figyelt kérdés

Idén februárban halt meg a szerelmem,öngyilkos lett,mivel össze csaptak a feje fölött a hullámok.Azóta is Őt keresem mindenhol,várom hogy talán egyszer majd vissza jön,bár belül tudom,ez soha nem fog megtörténni,hisz a halálból még senki nem jött vissza.(Sajnos)Én hiszek a szellemvilágban,s valljuk be több megtörtént eset is azt bizonyitja,hogy igen is léteznek.Halála után két hónappal elmentem egy szellemidézőhöz,aki kis székkel idézi elő a szellemet.Több mint egy órán át próbálkoztunk,de nem sikerült.Hozzá kell tennem,megbizható,ismert férfiről van szó,nem is fogadott pénzt el tőlem.

Aztán rá egy hónapra halottlátóhoz mentem el,akinél szintén nem sikerült őt előhozni.Ő sem fogadott el pénzt...

felmerült,hogy talán bennem van a hiba....nem értem ezt...

segitsetek,de ne bántsaton,inkább ne is irjatok,a fájdalmam igy is nagy...én csak próbálkozom,hátha valaki átélt hasonlót,és megoldást talált...köszönöm előre is...sziasztok


2011. jún. 28. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami vele történt, őszintén. Szerintem azért nem volt lehetséges, mert ő már nincs itt. Ez lehet a legracionálisabb válasz. Esetleg próbáld te magad előhívni, nem megidézni, csak kommunikálni vele. De az is lehet hogy szándékosan nem jött elő, lehet, hogy oka volt rá.


Amúgy hiba volt ide feltenned a kérdésed, millióan fognak támadni téged, amit nem értek, hisz aki nem hisz benne, az miért olvassa ezt a témát? Ráadásul aki hisz benne, azután is fog, hogy a szkeptikusok idejönnek pampogni, aki meg nem hisz benne, az senki térítésétől nem fog benne hinni.

2011. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert nincs rá szükséged. Elment, nincsen itt, és többé semmi dolgod vele.


Részvétem!

2011. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

részvétem.

lehet,hogy már át szállt a lelke egy másik testbe,azért nem jön elő.vagy csak nem akar valami miatt.

2011. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő már bölcsebb nálad, és tudja, hogy neked is az a jó, ha békén hagyjátok egymást...
2011. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled kapcsolatba lépni.

Valamiért nem akarja ezt, próbáld meg elfogadni.

Biztos, hogy fog majd üzenni, de akkor, ha nem is várod.

És, akkor tudni fogod, hogy ő üzent, esetleg valami véletlen folytán vagy álmodban, vagy megérzed majd a jelenlétét.

De most Ő nem akarja, hogy kapcsolatba kerüljetek.

Tudom, hogy fáj, de próbáld meg elfogadni ezt.

Idővel mindenre megkapod a választ, hidd el!

Kitartást neked!

2011. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!