Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban kibékülök az ellenségemmel és abszolút nincs ellenemre, ezt azonban a valóságban soha nem tenném?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki szörnyen gonosz volt velem. Mostanába visszatérő álmom az, hogy elhívom beszélgetni, elmondom neki, hogy mennyi fájdalmat okozott, hogy mekeserített másfél évet az életembő. Ő ezt megérti, bocsánatot kér és kézenfogva, legjobb barátnőkként távozunk a beszélgetés helyszínéről.

De én a valóságban nem is akarok, és nem is tudok megbocsátani, és ő sem kérne soha bocsánatot.

Egyszerűen idegesít ez az álom, bár a helyszín mindig változik, de a forgatókönyv ugyanaz.


2011. ápr. 20. 22:45
 1/3 Phoney ***** válasza:

A negatív érzelmek (utálat, gyűlölet) elég sok energiát emésztenek fel ahhoz képest, hogy nem jók semmire, szóval vsz azért álmodsz vele, mert fáraszt.


Nekem nagyon sokáig voltak valakivel szemben vegyes érzelmeim, és rengetegszer tapasztaltam, hogy amikor felébredek, akkor "betöltődik" a fejembe az élet, és megint az lesz "érvényes", amivel este lefeküdtem, és onnantól megint utálom, pedig álmomban minden rendben volt, és úgy volt jobb.

2011. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy javaslat: ha nem is kibékülnöd, de beszélned mindenképp érdemes lenne vele. Voltam már ilyen helyzetben, én odamentem a csajhoz és megmondtam neki, hogy én is rühellem őt, tudom, hogy ő is engem, mi lenne, ha nem foglalkoznánk egymással, békén hagynánk a másikat, és akkor mindketten élhetnénk a saját kis életünket úgy, ahogy az nekünk tetszik, és nem idegesítenénk a másikat? Nem kell egymással jópofiznunk, csak ne is tegyünk keresztbe egymásnak. Rendszeresen találkoznunk kellett, szóval a teljes elkerülés nem lett volna lehetséges. Belement, attól kezdve sokkal könnyebb volt mindkettőnknek, mert bár továbbra is utáltuk egymást, de legalább már nem voltunk ellenségek, nem szívtuk egymás vérét. Bár rám előtte se volt jellemző az áskálódás, csak néha muszáj volt válaszolnom, és nem hagyni magamat kitenni a folyamatos támadásoknak.

Lehet a te ellenséges nem menne bele, de egy próbát mindenképpen megér, és neked is könnyebb lenne, ha sikerülne. Legyél te az okosabb. Sok energiát kivesz belőled az ellenségeskedés, és rányomja a bélyegét sok minden másra is körülötted. Szerintem tudat alatt te is ezt akarod, vagy ez lenne jó neked, és ezt mutatja az álmod.

2011. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tudat alatt meg akarsz neki bocsátani.

Én elmondanám neki az álmomat.

2011. máj. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!