Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent csoportosan menekül...

Mit jelent csoportosan menekülni egy álomban?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy menekültünk fura emberektől, én és még páran a sulimból, meg anyukám is benne volt, meg az egyik kedvenc színészem.. A "fura emberek" attól voltak ijesztők, hogy vigyorogtak de olyan tényleg félelmetesen.. És futottunk előlük, meg elbújtunk. Mikor felébredtem, utána még visszaaludtam.. És akkor folytatódott az álom. (Amúgy ilyen volt már, hogy visszaaludtam és megint azt az álom folytatását álmodtam) Szóval mit jelent a menekülés?
2011. ápr. 24. 11:13
 1/2 anonim válasza:

Különös, mert én is álmodtam ilyet, hogy egy sereg üldöz engem és én rohanok előlük, pár osztálytársammal és egyszercsak a kezemben lesz egy kard és elkezdek csatázni és végén nyertem :)

Szerintem valami filmet nézhettél előtte és amiatt, mert én is az álmom előtt egy király csatás filmet néztem.

2011. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Saját indulatainktól szeretnénk megszabadulni, mert a hétköznapi életben nem tudunk miattuk kiegyensúlyozottan élni. Gyerekeknél a menekülés a közeli felnőttektől való fenyegetettségre utal, ami nemcsak fizikai erőszakot jelezhet.
2011. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!