Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan létezik, hogy azt...

Olyan létezik, hogy azt hiszed hallucinálsz, pedig csak álmodtál, vagy félálomba voltál?

Figyelt kérdés

Egyre inkább problémát jelent az elalvás... mert az agyam nem tudja megkülönböztetni, hogy mikor álmodok és mikor vagyok ébren... nehéz megfogalmazni. szóval előfordult, hogy álmomban felébredtem és elindult a nap, ahogy szokott.. aztán újra felébredtem, de akkor már rendesen és teljesen össze voltam zavarodva, hogy mi történt és mi nem. Sokszor azthiszem ébren vagyok és hallucinálok, aztán lehet alszom, de mégis nyitva van a szemem, és történnek körülöttem dolgok, amik hihetetlenek ( a szobám falán lévő képről rámmosolyognak az emberek), majd a rémülettől felébredek, vagy nem is tudom... szörnyű az egész és zavaros. egyébként nem fogyasztok semmi hallucinogén szert, bár nem alszomsokat, és a táplálkozásom sincs rendben, sokszor kimerült vagyok.

hogy tudnék tenni ezellen, és egyátalán mi ez az egész?


2011. ápr. 24. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen néha, de ha elalvás előtt kicsit rákoncentrálsz, hogy tudni akarod mikor vagy ébren, előbb utóbb menni fog. Ha fizikailag vagy kimerült akkor pihend ki magad, esetleg szedjél vitamint, lehet hogy csak alacsony a vérnyomásod, vagy ilyesmi. Járj a végére, lépj ki a káoszból.
2011. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is volt egy ilyen hogy jé álmodok és akkor felébredtem és csináltam a dolgomat aztán megint rájöttem hogy álmodok és felébredtem megint.
2011. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Alvásparalízis
2011. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az alvásparalízis az teljesen más.Az az amikor azt hiszed ébren vagy nyitva van a szemed is látsz mindent és nem tudsz megmozdulni.
2011. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!