Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha többször...

Mit jelent az, hogyha többször álmodok egy lányról akivel régebb a kapcsolatunk több volt mint baráti? Az álmomban sokszor mint a barátnőm jelenik meg.

Figyelt kérdés

Kb két évvel ezelőtt szerelmes voltam belé. Ő is vonzódott hozzám, de nem tudtam leszűrni, hogy barátkozni akart velem, vagy többet(lehet, hogy még ő sem tudta). Szóval úgy tűnt nekem, hogy csak szórakozgat és csak húzza az agyam. Ezért el is távolodtam tőle...egy darabig keresett is, de az is abbamaradt. Ha találkozunk állandóan azt szajkózza, hogy elfelejtettem, már nem is beszélek vele meg ilyenek... Én még érzek valamit iránta, főleg amikor meglátom az utcán.

Az álom csak azt jelenti, hogy én szeretném, hogy a barátnőm legyen, vagy van ennél komplexebb értelme is?


2011. ápr. 29. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én történetem is ugyan ilyen az egyik fiúval.A lányok megérzik ha tetszenek egy fiúnak.Én is húztam az agyát mert tudtam hogy bármikor megkaphatom.És még mindig tetszik nekem.Én is álmodok vele mint a barátommal.És ez annyit jelent hogy tudatalatt nagyon vágysz rá.Hívd el egy randira.Veszteni valód nincs.
2011. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az miért jó, hogy húzod a fiú agyát? Ha neked is tetszik, te is tetszel neki, miért nem próbáljátok meg együtt? Szerintem butaság. Azzal, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot, pontosan azt akartam elkerülni, hogy szabad prédának tekintsen. Sajnos büszke ember vagyok és nem bírom ha valaki játszik velem. Ugyan ebből a tulajdonságomból kifolyólag a visszautasításokat sem bírom...eléggé lesújtanak.
2011. ápr. 29. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja az más.Egyébként ilyenkor a lányok a saját csáberejüket próbálgatjá,ugyan úgy ahogy a fiúk is.Hiszen ha nekik szabad,akkor nekünk mért is ne?
2011. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!