Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami üzenete vagy...

Van valami üzenete vagy figyelmeztetése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akihez eléggé vonzódom,(lány vagyok)de soha nem mondtam ezt neki, meg hát 2 éve kapcsolatom is van egy fiúval.

Tegnap éjjel viszont különös álmom volt, és ez hatással volt rám egész nap, ez járt a fejemben, hogy mi lehet ez, amikor abszolút nem is láttam mostanság, meg nem gondoltam rá. Szóval azt álmodtam, hogy egy szórakozóhely mögött találkoztunk, és puszit adtunk egymásnak, szájra. Aztán mosolyogva megkérdezte tőlem, hogy lehet, hogy ma este még le is fekszünk? (:D) Aztán elkezdtünk csókolózni, és ennyi volt!


2011. máj. 4. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tudat alatti vágy kivetülése.
2011. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez kicsit ijesztő! Én nem vagyok leszbikus, szóval nem értem... :S
2011. máj. 4. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se vagyok leszbikus, mégis szoktam néha ilyeneket álmodni. Nem mondom, hogy nem fordult még meg soha a fejemben, hogy milyen lehet egy lánnyal. Ahogy az első is írta, a tudatalatti vágyaid kivetülése. :)

L/20

2011. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm!
2011. máj. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!