Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a jelentése ennek az...

Mi lehet a jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

álmomban több féle kígyót láttam fogdostam és ott csúszkáltak körülöttem a széken a kígyók közül egyik rám támadt bele harapott hátulról a nyakamba de az a érdekes hogy láttam amint a nyakamba harap és szépen lassan levettem a nyakamból de úgy hogy az egyik fogát huztam ki a nyakamból mivel csak az egyikel tudott belémharapni még a mérag cseppet is láttam a fogán ekkor ledobtam a földre és a székkel akartam agyonütni ami sikerült is úgy hogy a széknek a lábával pont eltaláltam őt es ezután nagyon elkezdett zsibbadni a lábam gondolom a méregtől

ha valaki tudja hogy mit jelent egy kígyó az álmunkban az kérem írja le nekem sokat jelentene mivel egyszer is kígyóval álmodtam ami olyan zöldes sárga volt és egy fán csúszkált aznap reggel úgy keltem fel hogy rossz érzés volt bennem mintha jelentene az a álom valamit és nap végére jött a hír keresztapám felakasztotta magát ezért lenne fontos ez a álom megfejtése


2011. okt. 1. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
a kígyó fallikus szimbólum
2011. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem a lábad kezd el zsibbadni, ha nyakoncsípnek, hanem kifekszel 1 percen belül.
2011. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!