Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért akar mindenki találni 1...

Miért akar mindenki találni 1 rohadt jelentést az álmának?

Figyelt kérdés
Az álmok a tudatalattiból fakadnak, nem értem hogy miért akartok mindegyiknek valamilyen misztikus jelentést találni... Attól még hogy van 1-1 fura álmod, nem feltétlenül van jelentése...-.-"
2011. máj. 4. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ÉN SEM ÉRTEM! Szerintem ez ,csak a gyakorikérdéseken lett DIVAT!
2011. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
77%
Misztikus jelentést? Nem akar mindenki "misztikus jelentést". Csak spontán, a jelentését, ha van. Azért, mert ha az ember nem ért valamit, akkor kérdez. Ha nem érti az álmát, akkor pedig arrol fog kérdezni. A "nem feltétlenül van jelentése" pedig senki kiváncsiságát nem fogja kielégíteni és senki nem fogja magát okosabbnak érezni tőle. Amikor az ember a kérdésére választ kap, főleg olyan választ, amit szivesen hall, akkor ezt a nagy rejtélyt lezárhatja és ez valamilyen szinten nyugtató, még ha észre se vesszük. Nem itt lett divat, hanem itt fel lehet tenni a kérdést, ráadásul névtelenül.
2011. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
Azért akar valaki jelentést találni az álmának, mert önmaga nem képes irányítani az életét, és az álmoktól várja a segítséget. Vagy mert unatkozik.
2011. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor mennyire unatkozhattak azok az emberek akik álmoskönyvet írtak,mi?!

Ajj most komolyan...az álmoknak jelentésük van. Mindig van valami oka annak,hogy azt álmodod. Az emberek élete ettől nem függ, csak kíváncsiak egy egy szokatlan álmuk jelentésére! Ennyi!

2011. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vágom hogy szeretnék tudni, hogy 1-1 álom mit jelent, de ez akkor is tök felesleges... Az álmoktól nem szépül meg az ember élete, még akkor sem ha tudja hogy melyik mit jelent... Ezért nem értem, hogy mért nem lehet elfogadni hogy "Hát, volt 1 hülye álmom..." és ezután lezárni. Meg az emberek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az álmoknak, például itt olvastam gyk-n hogy csaj azért sírt, mert a pasiját megcsalta álmában meg ilyenek...Tehát hogy, hogy a retkes f*szban lehet ilyenen sírni?!
2011. máj. 4. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát vannak olyan álmok, főleg olyanok amikben meghalni látsz valakit, vagy bántod egyik szerettedet, amik egész napodra kihatással lehetnek. Nem azért, mert biztosan ez is fog történni, csak álmodban annyira valóságosnak tűnik, meg annyira átéled, hogy frusztráltan érzed magad utána.

Én is voltam már így!

És én is szeretem megtudni, hogy van-e vmi jelentése az álmoknak, főleg ha elég furák, de nem függ ettől az életem és nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget! Csak kíváncsiságból érdekel és kész! :)

2011. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ritkán álmodok, álmaim 90%-ában holtan végzem, mégsem kérdezgetem naponta hogy ennek mi a jelentése... Meg, nem értem hogy hogy befolyásolhatja az ember napját 1 béna álom, az álmoknak nincs nagy jelentőségük, legalább is az én szememben. Nem értem hogy máséban mért kapnak akkora szerepet...
2011. máj. 4. 20:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel! Mindenki álmodik, de nem mindenki emlékszik rá, pl. én sem. Egy évben max. 3-4 álmomra emlékszem, akkor viszont azokat szinte mindig tudom, hogy az adott napi események közül melyikhez kapcsolódik. A többi pedig nem érdekes!

Sztem (tisztelet a kivételnek) vannak itt olyanok is, akik "kitalálnak" egy történést, felteszik kérdésként, és jót nevetnek azon, hogy vannak közöttünk, akik igyekeznek "megfejteni".

2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BlackSword ***** válasza:
Mert unatkoznak...
2011. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nincs jobb dolguk, szerencsések..
2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!