Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mostanában miért majdnem...

Mostanában miért majdnem mindenki angyal, csillagember, kobold, fényember, lélekváltó, tündér, jós, boszorkány, táltos, látó, médium, indigó ember, kristálygyerek és társai?

Figyelt kérdés

Szinte majdnem mindenki tudja az előző életét, mindenki magas szinten rezeg.......


Én meg csak nézek ki....ezek az emberek honnan szedik ezeket? Divat ez vagy valamiért különbnek, különlegesebbnek, képzelik ettől magukat?


2011. szept. 22. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
nyugi. a nagy része aki azt mondja h tugya nem tudja. csak kitalálta magának.kb minden 100adik ember vagy 1000redik ha tugya mivolt elözö életében.
2011. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Mert kellenek a skatulyák az önmeghatározáshoz.
2011. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ők fogják megmenteni a világot. Bár még sokan keresgélik magukat és az életfeladatukat, én úgy érzem, jó úton járnak.
2011. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Én egyszer kitöltöttem egy tesztet. Kijött az, hogy csillagember vagyok. Annak az a lényege, hogy egy olyan érzése van, hogy ő nem ide való a Földre, úgy érzi, hogy máshol van számára élet egy másik bolygón.

Mikor elolvastam teljesen megdöbbentem ezen, mert nagyon régóta szinte gyerekkorom óta érzem ezt az érzést.

Szóval nekem ez a teszt tényleg hatásos volt.

Persze ezt nem hangoztatom sehol, mert felesleges lenne úgy sem értenék meg. Ha valaki hangoztatja ezt akkor lehetséges, hogy abból sokan csak azért mondják, hogy különlegesnek képzeljék. Én viszont úgy gondolom, hogy a való világban nem muszáj ezt elmondanom senkinek így legalább van egy saját titkom.:)

Persze interneten az más, ez az oldal is anonym. :)

2011. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként saját magadat is, titkon, besorolhatod magad valahova persze ha van hozzá kellő önismereted.

Attól, hogy vannak olyan emberek akik ezt érzik, még nem hiszem, hogy attól olyan hülyék lennének. Pont ez a lényeg: ők ÉRZIK. Te nem tudhatod.

Másrészt pedig ez is olyan, amit úgy felkaptak mostanság, hogy már mindenkinek az agyára megy. Jó ez természetes. De ha nem érdekel, akkor nem foglalkozol vele ennyi.

2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Én Kristály gyerek vagyok.
2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Egyre partybb lesz az oldal.:D
2011. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

A lényeg abban rejlik, hogy akinek az élete sikertelen, vagy csak úgy véli, hogy sikertelen a vágyálmokhoz menekül.

Sokan azért keresik a kapcsolatot a nemlétező szellemvilággal, a ,,más síkkal" , a reinkarnáció megismerésével, mert így van némi örömük a beavatottság és a ,,többet" , a mást tudás hiú ábrándjából. A valódi élet frusztrációit az álmokban tudják kompenzálni azzal, hogy elhitetik magukkal,hogy a többi embertől tájékozottabbak a beavatottság révén. Az önbizalom helyreállításához kellenek a vágyálmok. A legtöbb vallás is a valódi élet nehézségeire kínált alternatívát a túlvilágon. Ez mindig bevált, megnyugtatóan hatott azoknak akik nem tudtak helytállni a valódi világban.

Ezekhez a ,,tudásokhoz" nem kell bejutni az egyetemre, nem kell hozzá túl sok ész sem, pláne nem kell energiát befektetni a tanulásba, munkába. Szóval nagyon is jó segítség az önbecsülés fenntartásához sok embernek ha ilyen fantáziaszülemények világában próbál beavatott lenni.Nem beszélve azokról akik ezt jó pénzért hirdetik is.Mindenki jól jár, olyan ez mint valami terápia a sikerteleneknek vagy azoknak akik nem is sikertelenek csak úgy vélik.Nem csoda, hogy egyre divatosabbak ezek a fantáziavilágok a kihívások növekedésével.

2011. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

"A valódi élet frusztrációit az álmokban tudják kompenzálni azzal, hogy elhitetik magukkal,hogy a többi embertől tájékozottabbak a beavatottság révén"


Ezzel még azt bizonyítottad be, hogy te még tájékozatlanabb vagy. Persze olyan is van amit leírtál. De úgy őszintén, olyanról nem hallottál, hogy van aki tapasztalt egy két dolgot és csak azután kezdett el hinni.

Gondolom nem, mert akkor nem írnál ilyen baromságokat.

2011. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

09:51 ott a zöld pont!


Egyáltalán nem írt baromságokat.

2011. szept. 23. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!