Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatja ezt a férjem?

Miért álmodhatja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
5 éve halt meg az édesapja.Nem voltak túl jó viszonyban,de azért szerették egymást(mármint nem voltak napi kapcsolatban,nem voltak mélyreható beszélgetések,de a párom azért a szíve mélyén biztosan szerette)És többször álmodta azt a párom,hogy ott áll,mosolyog rá és azt mondja hogy itt vagyok.2 napja megint ezt álmodta és szegény iszonyatosan sírt,alig tudott utána megnyugodni.Én is ismertem az édesapját és tudom hogy nem volt olyan a kapcsolatuk,hogy ennyire mélyen érintse az álom.Ha mondom hogy beszéljünk róla,csak eszébe jut az apja és máris elsírja magát.Pedig igazából az édesapja alkoholista volt és nem igazán törődött vele.A férjem azt mondja hogy apahiánya van.Szerintetek?
2011. máj. 4. 22:35
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Lehet apahiánya, pont az apja korábbi viselkedése miatt. A sírás pedig azért, mert valószínűleg (bár ez nem igazán derül ki a szövegből) ő sem sokat foglalkozott vele. Ez van, majd túllép rajta.
2011. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

szerették egymást- írod. Most dolgozza fel az elvesztését. Legyél megértő hozzá. "alkohol, elhanyagolás" -ezek miatt eltávolodtak, talán ezért először nem érezte a hiányt, azért ilyen későn. De biztos nagyon hiányzik, erős álom ez!!! Nagyon szeretett volna barátságosan beszélgetni vele- de valahogy a problémák miatt lemaradt -és most álomban, sírásban dolgozódik fel a veszteség. El fog múlni, türelem, ne siettesd.

(a Hellinger -féle családfelállítás nagyon jól tudja kezelni ezeket a traumákat- ha nem múlik, próbáljátok meg.

Voltam ilyenen -és nagyon meglepően jól működik)

2011. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ebben nincs semmi ezotéria.

attól, mert valaki eltávolodott a szüleitől, még a szülei.

2011. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmába is megálmodta a férjed hogy az apukájára még most is "számithat" vagy inkább csak most.

Most "józanodott" ki az édesapja. És a szívük legmélyén úgyanúgy érezték a szeretetet

2011. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!