Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig azt,...

Miért álmodom mindig azt, hogy meg fogok halni, és hogy a barátom meghal?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3 hétben már másodszorra álmodtam ezt, és mindig együtt. Először két külön álomban, de egy éjszaka. Én nem haltam meg, csak készültem rá, de nem tudom miért, csak megvolt a koporsóm, meg minden, de aztán rájöttem, hogy nem is akarok meghalni. A barátom pedig egy másik álomban azért halt meg, mert engem akart megmenteni valami emberrablótól. Tegnap éjjel pedig azt álmodtam, hogy felszálltunk egy repülőre, pedig én tudtam előre, hogy le fog zuhanni, és mielőtt lezuhant, megcsókoltam a barátomat, aztán a következő az volt, hogy vittek orvoshoz, mert fejsérülésem volt a baleset miatt, és nagyon csodálkoztam, hogy még élek, mert azt mondták a híradóban, hogy senki nem élte túl, szóval tudtam, hogy nekem is halálos a fejsérülésem, és sírtam, hogy nem akarok meghalni. Miért álmodok ilyen hülyeségeket? Nem emlékszem, hogy az elmúlt 19 évben bármikor is álmodtam volna arról, hogy meg fogok halni...
2011. máj. 8. 22:28
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
Csak. Ki tudja, mi járhat a fejedben.
2011. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!