Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Morbid álmom volt régebben....

Ozmium42 kérdése:

Morbid álmom volt régebben. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Konkrétan álltam a szoba közepén, édesanyám minden előzmény nélkül odajött, felvágta a hasamat konyhakéssel, és kiszedte a beleimet, aztán a kezembe adta a kést, és én félig elvágtam a saját aortámat. Éreztem, ahogy lassan elvérzek, és fél kézzel tartottam a kilógó beleimet. Szóltam apámnak, hogy hívjon mentőt, de nem hívott, ezért, mivel már úgy éreztem, alig van vér a fejemben, beletörődtem, hogy meg fogok halni. De aztán mégsem ájultam el, és a vérzés is lassulni kezdett, ezért magam hívtam mentőt. Mire kiértek, a vérzés magától elállt, jobban lettem, és felébredtem. Természetesen fájdalmat egyáltalán nem éreztem semmikor (állítólag álomban nem is lehet, de volt már, hogy éreztem).


Nem, nem néztem semmilyen horrorfilmet előtte, teljesen spontán jött.


2011. máj. 15. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Semmit sem jelent, mindenki szokott hülyeségeket álmodni. Persze most majd jönnek az ezók 10 különböző álomszótárral...
2011. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg egyszer azt álmodtam, hogy kiugrottam egy ablakból és láttam, ahogy zuhanok, majd éreztem, ahogy csattanok a földön és minden sötét lett.
2011. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 audrey90 válasza:
egyetértek az elsővel. nekem oylan szokott lenni, hgoy félálomba vagyok, vmi gondolatmenteben a lépcsőn találom magam és tudom,h goyha átfordulok a másik oldalamra legurolok. és átfordultam és éreztem kicsit hogy megütöttem a hátam :S:P meg én azt szotkam álmodni hogy futok. és mindig elekezd mozogni a lábam az ágyban és akkor álmonmban én magam megűállok. de amugy nem hiszem hogy jelent valamit az álmdo :S
2011. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is szoktank rossz álmaim lenni főleg ha lefekvés elött eszek úgyhogy sztem ne egyél lefekvés elött mert megkavar álmodban.
2011. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Niky emo girl válasza:
spec én télen álmodtam régebben félig ébren h megcsúszok a jégen és elesek.. szabályosan éreztem mintha a lelkem visszazuhant volna belém vagy nemtudom xd
2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!