Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett? Még régebben...

Padme Amidala.* kérdése:

Ez mi lehetett? Még régebben történt, de nagyon foglalkoztat.

Figyelt kérdés

Még régebben történt,úgy 2 éve,tehát olyan 9 éves lehettem...Azt álmodtam,hogy az usziban háttal a vízbe ugrom,és úgymaradok...Nem tudok semmit csinálni,mozogni,levegőt venni feljönni a felszínre...A legfuribb az volt,hogy tudtam hogy álmodom,és féligmeddig már ébren voltam de nem tudtam semmit se csinálni...Próbáltam kiabálni anyukámnak de nem jött ki hang a torkomon...Álmomban a szüleim csak álltak a parton,nem csináltak semmit!Olyan 10 percig lehettem levegő nékül.Először nagyon pánikoltam mert akkor 100%-ig azt hittem hogy meg fogok halni..Utána arra gondoltam hogy taln szellem leszek és tovább élhetek(Akkor nagyon hittem a szellemekben most sem zárom ki hogy léteznek)

Végül felébredtem,úgy megkönnyebbültem mint az előtt még soha,de tuti hogy álmomban nem vettem levegőt mert amikor felébredtem és beszívtam az első lélegzetet az valami csodálatos volt (hogy mégse haltam meg)


Mi lehetett ez? Nagyon érdekelne.

11/L


2011. máj. 21. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Ez mi lehetett?

Az hogy menj orvoshoz mert ha legközelebb is előfordul meg is fulladhatsz és ez komoly!

2011. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem szorongtál vmi miatt, h vmi dologban tehetetlen vagy és a mások (a szüleid) sem tudnak/akarnak segíteni..
2011. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy legközelebb már nem biztos, hogy fölébredsz.

Most is szerencséd volt.


Körzeti orvos -> Madarász u. alváslabor!

2011. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
az ember 5 percig se bírja levegő nélkül, te hogy bírtad 10 percig?
2011. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
amúgy álmodban tudsz lélegezni a víz alatt
2011. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem tom hogy bírtam 10 percig...

Ez télleg életveszélyes??? :S Most naon megijedtem...

Azóta nem történt ilyen meg azelőtt se! Életemben ez volt az egyetlen ilyen.

2011. máj. 21. 19:29
 7/20 anonim válasza:
Tanácsolom hogy beszélj a szüleiddel...
2011. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10 percig azért bírtad, mert az álmodban hosszabbnak tűnik az idő.Amúgy valószinüleg bedugult az orrod vagy valami ilyesmi.Velem már többször történt ilyen.
2011. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy alvási paralízis,legalábbis ahhoz hasonlít.

Egyik haveromnak van,vele szokott előfordulni stresszesebb időszakokba de ritkán hogy "tudatára ébred",már működik az agya érzékeli a valóságot de a teste nem mozog,várnia kell vele pár percet,elég parás :S

am ha egyedi ez az álom akkor vedd egy furcsa élménynek ha később hasonló lesz,akkor beszélni kell szakorvassal.ien témába nem tom melyik a legjobb pszcihológus talán.

2011. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A szüleimnek nem mondtam el...El kellett volna?

Mi az h alvási paralízis? :"s

2011. máj. 22. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!