Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent, ha álmomban...

Az mit jelent, ha álmomban meg akart harapni egy pávián?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam, hogy a barátnőmmel menekülünk valakik elől, és csapdába csaltak minket. Befutottunk egy olyan részére az erdőnek, ahol már vártak minket és 4-5 fő körülzárt. Ekkor hirtelen egy épületben voltunk, ugyanúgy ott voltak körülöttünk és nekem meg kellett kűzdenem egy páviánnal aki folyamatosan meg akart harapni, de nem tudott, mert mindig elkaptam a fejét és összeszorítottam az állkapcsát. Miután legyőztem, eltűntek az alakok is és folytathattuk az utunkat tovább. Valami fontos tárgy is volt nálunk, amit egy erődbe kellett elvinni. Ezt már nem álmodtam meg, csak beszéltünk róla.
2011. máj. 22. 11:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, de muszáj volt még 1x kiírnom, mert az elsőbe elkezdett egy nyomorék offolni. Mielőtt idesereglenek a kommentharcosok, hogy így meg úgy megharapnálak cicám, meg ilyenek, szeretném közölni, hogy fiú vagyok és ahelyett, hogy itt keménykednek, inkább keressenek egy csajt maguknak, vagy csapják ki a wc-ben ha kanosak. -.-'
2011. máj. 22. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg olyan illatod volt, amit szeretnek a pavianok <-:


Lehet, hogy bananszagu-szappannal furodtel xD


De most komolyan mar...olyan aranyos az egesz kerdes, hogy borulok rajta xD

Meg hogy, a masik kerdesnel fel akartak szedni....komolyan jokat derultem rajta <-:

Nem mindennek kell am a jelenteset keresni...Aludtal, az agyad nem kapcsolt ki ugy, ahogyan kellett volna, es osszealmodtal mindenfelet...Nem kell neki nagy jelentoseget tulajdonitani...

2011. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]



én innen tájékozódom, ha nagyon érdekel valami

2011. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!