Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A Párom azt álmodta, hogy...

A Párom azt álmodta, hogy megcsalom. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, de jól bírjuk, lassan 1 évesek leszünk. Soha fel sem merült bennem, hogy hűtlen legyek hozzá, és ezt ő is jól tudja. Az a lány, akivel előttem együtt volt, megcsalta, és tudom, hogy a párom sokat szenvedett emiatt. Lehet, hogy attól fél, hogy én is ugyanúgy átverem, mint az előző barátnője?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 30. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy fél attól, hogy esetleg megcsalnád. Én is sokszor álmodom ezt, mert alapból féltékeny típus vagyok és a legnagyobb félelmem ez lenne, ezért eszembe jut idônként, hogy milyen rossz lenne és ezzel tudat alatt is foglalkozom és ez az álmokban nyilvánul meg. Egyszóval, szeret és fájna neki ha megcsalnád. Tudat alatt fél tôle, de ennek semmi köze a bizalomhoz. Ez olyan, mint amikor valaki fél a pókoktól és róluk álmodik. Csak ezek érzelmeken alapulnak. Nyugtasd meg, hogy ez csak álom.
2011. máj. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbáltam megnyugtatni, de hát most csak skype-on tudunk beszélni, és így nem az igazi :(
2011. máj. 30. 01:07
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerinted mit jelenthet, Petronius? (amúgy jogos...)
2011. máj. 30. 01:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy felmerült benne a bizonytalanság és ez megjelent az álmában. Ez az ő félelme.
2011. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még biztos fog ilyet álmodni, de majd idôvel megnyugszik magától, ha látja, hogy te tényleg nem akarod megcsalni.
2011. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!