Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban valaki lemészárolta,...

Álmomban valaki lemészárolta, felszabdalta a szomszédaimat, én meg a darabjaikat megetettem a kutyájukkal. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Pedig nincs is velük semmi bajom. Ellenben a másik szomszéddal, na őket utálom. Lehet összekeverte az agyam?:D
2011. jún. 11. 13:12
 1/9 anonim válasza:

Szia!


Együttérzésem :D

2011. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy összekeverte.
2011. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű:)
2011. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy hajlamos vagy az erőszakra.
2011. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Állatvédő vagy, elkéstek egy percet az etetéssel :)


Van egy tippem, de sztem hülyeség

2011. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cho-CoLatte ***** válasza:

minden rosszban van valami jó:D a kutya legalább nem maradt éhen xD a kutya hűséget jelent,


gyilkosság

Ha te vagy gyilkosság áldozata: félelmeid miatt elnyomás alatt vagy, kihasználnak. Nem tudsz egy kényszerhelyzettől megszabadulni.

Ha te gyilkolsz: bűntudat, tudod hogy mások rossz helyzetéből próbálsz hasznot húzni.

Általában: önmagad vagy pillanatnyi éned megtagadása, feladása. Engedsz valamilyen külső nyomásnak, amely vagy jó vagy rossz irányba viszi a gondolkodásod.


Gyilkosságot messzebbről látni: jellemed jó irányba fejlődik; kikerülsz egy káros befolyás alól


halál

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál (csukjás): megszabadulsz egy problémától. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: kiközösítettség érzése; beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.

2011. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cho-CoLatte ***** válasza:
2011. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


23:48 > milyen tipped van?

2011. jún. 12. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nagyon hülye, nem tudom hogy a fenébe jött, tök álmos voltam, semmi értelme.


Amúgy te odaadtad a húsmaradványokat a kutyádnak. Miért? Mit éreztél közben? Ez is segíthet

2011. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!