Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tudnám a zajos fenti...

Mivel tudnám a zajos fenti szomszédaimat én is idegesíteni?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem stílusom, de annyira idióták. Szóltunk nekik, hogy mi az ami zavaró, hogy egész nap valamilyen kopogás, bútortologatás, stb. hallatszik le. Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy azt mondják, hogy biztos nem tőlük hallom, menjek a többi szomszédhoz kérdezősködni. Egyszer a pasi megkérdezte, hogy hallatszik-e, ha ők kefélnek (bocs) én lányos zavaromban csak annyit tudtam kinyögni, hogy neeem. Mert már szóltak nekik az előttünk lakók is, hogy zavarja őket. Szerintem nyárom a fél utca hallotta, annyira nyiszorgós, kopogós ágyon csinálják.

Az alattam lakót természetesen nem akarom idegesíteni, de a felettem lakóknak én is szeretnék egy kis "csemegével" szolgálni.


2009. nov. 28. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kopogtasd a plafont a partfisnyéllel!
2009. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad meg hogy hallod£?Ez a te bajod.Amugy este egy kis porszivozàs szeget verés a falba,turmixgép hangja éjfélkor.Kopgos cipö a lépcsön.Opera ^zene hangositva.
2009. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont a nemiéletüket nem mondtam, de minden mást jeleztem feléjük, de mintha a falnak beszétem volna, mintha direkt provokálnának. Valami olyat szeretnék kitalálni, ami a többi szomszédot nem zavarja és persze a páromat sem.
2009. nov. 28. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én amikor felettem üvöltteték a magnót, ahányszor ezt csinálta annyirszor mentem fel és kapcsoltam le a villanyóra szekrényükben az áramot. Vertem a radiátort is mert alattam senki sem lakott. De azt te ne tedd mert akkor az alattad lakó is hallani fogja. A mennyezetről meg lejön a festék ha partvis nyéllel ütöd. Esetleg pillanat ragasztó az ajtó zárba? Más ötletem most nincs sajnos.
2009. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ütvefúró a plafonra irányítva ?
2009. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bosszantani akarod őket, akkor legközelebb hívd fel őket telefonon kufircolás közben, akkor többször is...

Telefonálhatsz az éjszaka közepén is csak megkérdezni, hogy jól alszik-e, nem hallatszik-e fel vmi zaj, stb.

De ami ennél lehet hatásosabb megoldás, az a plafon hangszigetelése. Ha az egész lakást kell szigetelni az nem olcsó mulatság, de ha csak 1-2 helyiséget, akkor lehet célravezetőbb, mint a bosszú.

2009. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a manapság már nem annyira nyilvánosak a telefonszámok. Az ütvefúrásról annyit, hogy én is mondtam már a páromnak, hogy mi is vehetnék valamit, amit felfúrhatnánk, mert egy időben a felettünk lakóknak, mintha hobbijuk lett volna, minden hétre jutott, akár több fúrnivalójuk is.
2009. nov. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!