Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes dolog történt. Mi...

Érdekes dolog történt. Mi lehetett? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban az anyukámmal beszélgettem, és megkérdeztem tőle, hogy egy régebbi álmomban miért bolyongtam éjjel a lépcsőházban. Erre azt mondta, hogy a lelkemmel van valami gond, és elkezdett hosszan, bonyolultan beszélni a lélek titkairól, minden ezoterikus dologról. Eközben iszonyatos félelem "öntött el".

Ezután felébredtem, hajnali 3 óra volt, nagyon féltem, valahogy megmaradt a félelmem az álmomból. Kb. 3 percre rá magától bekapcsolódott a számítógépem, ekkor gyorsan odamentem a géphez, és kihúztam a falból a csatlakozását, így kikapcsolódott. Nemrég dugtam vissza.


Álmomban erről a régi álmomról volt szó:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1681712-..


Egyébként néhány hete van egy álomcsapda, és egy holdkő az ágyamnál, eddig be is váltak. Esetleg a holdfogyatkozás vehette el a hatásukat?


2011. jún. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egyrészt nem tudtad igazából feldolgozni mamád halálát.Amikor meghalt, téged megfélemlíthetett a halál gondolata.Nem tudtál ezzel mit kezdeni és ez ilyen rémes álomban nyilvánult meg.Másrészt pedig igen valószínű, hogy valamilyen entitás próbálja felhívni valamire a figyelmed.
2011. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló


Igen, nagyon szerettem a dédmamámat, de csak 3 éves voltam, mikor meghalt, igaz, attól még emlékszem rá.


Milyen entitásra gondoltál? Mit tegyek? Félek, ha belegondolok.

2011. jún. 16. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a holdkövet távolítsd el magadtól, érzékenyebb lehetsz tőle.
2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az entitás szellem, vagy démon lehet.Van egy olyan érzésem, hogy lecsalogatott téged valami abban a lépcsőházban, de a szerencse az, hogy mindig megúsztad, hogy bajod legyen.

Azt javasolnám, távolítsd el a holdkövet is(valóban érzékenyebb lehetsz tőle)és az álomfogót is,sokszor csak rosszabb, ha ilyesmi van az ember közelében.

Szerintem néhány ima segíthet és legalább egy ideig ne foglalkozz szellemes és hasonló témákkal.

2011. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20:13


2-3-4 éves koromban gyakran mentem le a lépcsőn a valóságban is (nem csak álomban), és mindig legurultam/leugrottam róla. Amint azt írtam a belinkelt kérdésemben, a szüleim egy alkalommal sajnos nem értek oda időben, így megrepedt a fejem, kórházba szállítottak.


Írtad, hogy valami "lecsalhatott". Igen, most, hogy így mondod, valóban valami nagyon vonzott oda, de nem tudom, hogy mi. Ha "mélyen" elgondolkodok rajta, félelmet, rettegést érzek.


Szerinted nem a dédmamám szelleme "csalhatott" le?


Egyébként már "találkoztam" szellemmel:



15 évvel ezelőtt történt:

Anyukámmal sétáltam az egyik utcán, amikor az út másik oldalán lévő járdán megpillantottam egy 40 év körüli férfit, aki nagyon gyorsan, erőteljesen sepregette a járdát, közben sírt és ordibált. Alacsony növésű, fekete és hullámos hajú, bajszos ember volt, farmernadrágot és kék-fehér vízszintes csíkozású pólót viselt.

Mutattam anyának, hogy „ott egy síró-rívó bácsi”, de ő nem látta, és nem is hallotta a kiabálását. Szomorúság, fájdalom és félelem töltött el, szinte éreztem a „síró-rívó bácsi” lehetséges érzéseit. Fényes nappal volt.

Később részletesen elmondtam a szüleimnek a történetet, és kiderült, hogy abban a házban, ami előtt a „síró-rívó bácsit” láttam, lakott egy, a „személyleírásommal” teljesen megegyező férfi, aki nem sokkal az előtt halt meg autóbalesetben, mielőtt én láttam a szellemét. Vannak gyermekei, szerintem azért sírt és kiabált, mert nem láthatja többé őket, és a gyerekei se őt.

Mostanában majdnem minden nap elsétálok a ház előtt, ahol 15 évvel ezelőtt láttam, de szerencsére azóta sem találkoztam vele.


Ezen kívül volt még néhány "ezoterikus dolog", amit megtapasztaltam, de nagyon hosszú lenne kiírni. :)

2011. jún. 20. 13:28
 6/7 Tri-nna válasza:
Szerinteeem az szüleidnek van igazuk...mamád igy bucsuzott el tőled és tudatta veled h vigyázni fog rád :)
2011. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
üzibe kérlek írd le a többi történetet, mert nagyon-nagyon érdekelnek. furcsa egy dolog ez, de szerintem kapcsolatba tudsz lépni a szellemekkel. főleg a "síró-rívó bácsi"-val. kicsit félelmetes, de... nyugodj meg! (:
2013. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!