Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban öngyilkosságot...

Álmomban öngyilkosságot akartam elkövetni, de túléltem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nagyon rosszul érzem magam, sírok és szerintem tudjátok azt az érzést, amikor görcsbe rándul a gyomrotok és nagyon megrémültök. (Ezt akkor éreztem legutóbb amikor a nagymamámról megtudtam hogy meghalt...) És valami pirulák voltak a kezemben, és valamiért úgy éreztem hogy be kell vennem mindet. Mintha valami kényszerített volna. Következő kép: a szüleimmel ülök a nappaliban és arról faggatnak hogy miért tettem... de nem tudtam mit mondani.


Mit jelenthet? Semmi bajom nincs, sose gondoltam öngyilkosságra, az életem nem tökéletes de szeretem! Vannak barátaim, vidám vagyok és sokat nevetek. Mit jelenthet akkor??

16/L


2011. jún. 17. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet van egy elfojtott emos éned
2011. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz halni: egészséget jelent. (az álmoskönyv szerint.) De lehet hogy van valami bánatod amit elnyomsz.(?)
2011. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

viicces ez az álmoskönyv, de igaz lehet, mert én tudatos álmomban akartam már magam kinyírni.

A kezemmel karót formáltam a földbe, felmásztam rá, és felszúrtam magam, h kipróbáljam bármi kellemetlen érzés el tud-e tölteni, de nem volt semmi. Még a lépcsőről fejjel a járdának ugrottam, de meg sem éreztem :D


Emellett acélimmunrendszerem van, úgyhogy az álmoskönyv jól mondja :D

2011. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!