Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon kicsi,2-3 napos újszülö...

Nagyon kicsi,2-3 napos újszülöttekkel álmodtam. Ez lehet jelzés arra, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha minden jelzés lenne amit álmodunk, hát elég érdekes életünk lenne.
2011. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Én ma azt álmodtam, hogy 2 fél literes üveggel futkostam egy plázában körbe-körbe, az egyikben tea volt a másikban víz.

Ez tudod mire utal? Arra, hogy aludtam.

2011. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
He-he....nagyon vicces. Komolytalan válaszokat nem kérek.
2011. jún. 18. 16:28
 4/15 anonim válasza:
37%
Komolytalan a kérdés is. Mire utalna egy álom???
2011. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

9 évesen álmodtam először, h ikreket szültem és az unokatestvérem volt az apjuk. Hát... Egyik sem jött be. Azóta már többször szültem álmomban. A legfurább a szülésznői írásbeli vizsgám előtt volt. Azt álmodtam, h elfolyt vízzel mentem be a kórházba, de mivel nem volt fájásom, gondoltam besegítek a kolléganőknek. Másnap a vizsga 60%-a az idő előtti burokrepedésről szólt. :)

Sajnos nem az álmok döntik el, h mi lesz. Az álmok a vágyainkat, gondolatainkat vetítik ki, kicsit elvont formában.

2011. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na igen, de én többször hallottam olyat, hogy valaki álomból tudta mg, hogy terhes.

Amúgy minden hónapban szoktam tesztelni, mert én sajnos az a fajta vagyok, aki attól teherbeesik, ha ránéznek.....

Voltam terhes és januárban a 7. héten vetéltem el.

Nem tudom, hogy sikerülhetett: a gumival semmi gond nem volt--legalábbis ránézésre nem.

2011. jún. 18. 20:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Az álmokban vágyak és szorongások jelennek meg. Azzal, hogy újszülöttekkel álmodtál nem a jövőt álmodtad meg, hanem megjelent a vágyad arra, hogy legyen babád. Mivel ez az álom meg is maradt és még ki is írtad ide, gondolom tényleg szeretnél babát :)
2011. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem, a vetélésem óta inkább nem szeretnék.

Tudom, hogy gonosz dolog, de azóta megundorodtam a gyerekektől:(

2011. jún. 19. 11:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor viszont pont a vetélés miatt szorongás. Két oldala van az érmének, reméltem, hogy a másik, de úgy látszik nem
2011. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én mikor nem tudtam, hogy terhes vagyok, 2x azt álmodtam, hogy babakocsiban tolom a babám, és nagyon büszke vagyok. De az egyik ilyen álom vége az lett, hogy eltűnt a kezemből a babakocsi, és rá kellett jönnöm, hogy nincs is babám.

Aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Egyáltalán nem számítottam rá. Sajnos nem tarthattam meg az anyagiak miatt:(

Azóta egyfolytában babás álmok gyötörnek, 2x az volt, hogy gyerekem van, máskor csak szülő nőkkel álmodok, vagy babákkal.

Lehetséges, hogy jelzés, de inkább akkor, ha szokott jósló jellegű álmod lenni.

De inkább arra tippelek, hogy lelkileg nem dolgoztad fel. Amit elnyomsz a tudatotban az az álmaidban jön elő.

Ne undorodj tőlük, és nyugodj meg minden rendben lesz!

2011. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!