Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek mi értelme volt? (tovább...

Ennek mi értelme volt? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Járok néptáncra, és tavaly voltam néptánctáborba is ahol napi 3óra tánc szokott lenni. Nemsokára ismét lesz egy ugyanilyen tábor és ugyanott ahová most nincs kedvem menni. A 3órás próbákon kb. fél órát bemelegítünk és olyankor át kell venni a melegítő ruhákat, amit én utálok. A terem egy nagy zárt szoba aminek fából van a padlója (deszkákból). És nem rég azt álmodtam, hogy ott vagyok a táborban és az egyik néptáncpróbán egy nyitott téren voltunk ahol asztalok és székek is voltak és azok között kellett valahogy táncolni. Pillanatok alatt beesteledett és valahogy átkerültünk egy ilyen diszkó féleségbe. Elkezdett fájni a fejem, aztán kimentem egy kicsit az épület elé leülni. 1-2 perc után felálltam és sétáltam egy kicsit, jobbra nekem bokrok voltak és a bokrok között találtam egy 5ezrest. Odamentem, felvettem és valamiért elkezdtem ásni, a föld alatt pedig találtam még egy köteg 20ezrest. Elraktam a zsebembe és gondoltam, hogy de jó lesz hazavinni mert örülni fog otthon anyukám. De amikor visszamentem a diszkóba, leraktam egy sötétebb asztalra a pénzt mert valamit csináltam közbe, ez kb. 20másodpercig tartott és mire visszanéztem nemvolt sehol a pénz. Aztán valahogy eszem bejutott az osztálytársam aki mesélte, hogy egyszer lopott valahol és egyből ahogy eszembe jutott, hogy ő lophatta el, felébredtem.


Mi köze van a pénznek és az osztálytársamnak a tánchoz? Esetleg aki tud az írhat mást is. A hülye kommentelők válasza meg nem érdekelnek.


2011. jún. 19. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az est és az álom sok gondolatot átfest. Szerintem ne fogalkozz különösebben vele.
2011. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2011. jún. 19. 18:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is, gondoltam rá! Majd tegnap megyek venni tesztet...
2011. jún. 19. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak kifáradtál, vagy a táboron gondolkodtál és akk igy már álmodtál is vele. Semmi komolyabb értelme nincs szerintem
2011. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jún. 19. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Értelmetlen az összes álom. Alvás közbe az agyad nagyon kevés idő alatt berakja az álmodba amit hallasz(utcáról) amit érzel mint illatot(vmi romlott cucc vagy illatos virág stb) és amiről gondolkodtál azelőtt.
2011. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg azt a helyet és Ásd fel, hátha tényleg van ott pénz.De ha megtalálod, nehogy megint őrizetlenül hagyd!
2011. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó 2-nek is. (Majd megkeresem:D)
2011. jún. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!