Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább, ha szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, ha szakítottunk a barátommal, mert úgy éreztük nincs értelme folytatni, viszont én csak most jöttem rá, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Az én viselkedésem azt mutatta, hogy én már régóta szakítani szeretnék vele, viszont most, hogy vége lett, rájöttem, hogy borzasztóan szeretem és vissza akarom kapni. Bármi áron vissza szeretném kapni és képes lennék megváltozni miatta. Érzelmileg retardált vagyok?! Mit tegyek?
2011. aug. 10. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyszer vége, akkor vége. Kész. Azért érzed, mert eddig birtokoltad. Amíg a tiéd volt, addig nem éltél a lehetőséggel, most meg hiányzik. Amint visszakapnád, megint szakítanál vele, úgyh légy türelems, el fog múlni ez az érzés. Aka nem túl finom az újramelegített leves.
2011. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy vagy retardált, akkor kezd/enek az ilyen fajta dolgok hiányozni mikor már nincs :( saját bőrömen tapasztaltam , szerezd vissza amíg teheted! sok sikert
2011. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova és beszéld meg vele. Mondd meg hogy hülye voltál és elhamarkodtad a döntést de nagyon szereted és vissza akarod kapni.
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 huncutmókus ***** válasza:
egyél sültkrumplit:D
2011. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenre jó zsiroskóbász!!!!!!!!!! amugy ez ilyen tiltott gyümölcs hogy amég tied volt már nem kele utánam ikor már vége és nem at ied rájössz hogym égis kéne detényleg nagy az esélye ha visszaveszed ujra megunnád am ásik lehetsőg meg .....nincs kedvem leirni
2011. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt azt hittem hogy még mindig szerelmes vagyok, teljesen összetörtem... csak rá tudtam gondolni, aztán összejöttünk újra és mi lett 3 hónapig bírtuk... vége lett, de így legalább könnyebb elfelejteni most már szóval kellett ez az újra "összejövés" ahhoz hogy végleg vége legyen
2011. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!