Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úgy olvastam a fekete macska...

Úgy olvastam a fekete macska az álomban mindig bajt jelent. És a döglött fekete macska?

Figyelt kérdés
Egy olyan ember kertjébe mentem befelé álmomban, akit nagyon nem szeretek, nagyon bántotta anyukámat, amikor anyu már halálos beteg volt, de ennek már több mint tíz éve. Szóval hátulról mentem a kertben a ház felé, és a kihúzott madzagon, ahova általában teregetni szoktak nagyon sok döglött fekete macska volt felakasztva csipesszel, mint a ruhák. Nagyjából ennyire emlékszem, de elég rossz volt.
2011. jún. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Szegény fekete macskák... Mindenki elítéli őket, csak mert feketék... :(

A cica féltékenységet, lángoló szerelmet jelent, de jelenthet még fegyelmezetlenséget, kellemetlenséget, elárult szerelmet, hamis embereknek hiszel, kiabálást, kellemetlen tárgyalást.

2011. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót!

Amúgy semmi bajom a fekete macskákkal, szerintem szépek... Elég fura egy álom volt... Viszont vár rám majd egy tárgyalás három hónap múlva, de remélem nem lesz kellemetlen....

2011. jún. 24. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden annyit jelent amennyi jelentést tulajdonítunk Neki.

Én mindig megfordítom az ilyen babonákat.

Pl péntek 13-án ettől függetlenül is mindig nagyon jó napom van.Ha jön egy fekete macska ,arra gondolok hogy szerencsét hoz.Ha viszket a tenyerem ,arra gondolok pénzt kapok stb.

Szóval ezek hitrendszerek mint minden más gondolat is az életünkben ,úgy hogy szerintem úgy alakítjuk ezeket ahogy csak akarjuk!!!!

2011. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha a fekete macska rosszat jelent, akkor kizárásos alapon a döglött fekete macska nem jelenthet mást, minthogy terhes vagy.
2011. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!